Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mama małych zezików wita :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martka-o
Fasolka
Fasolka


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 17:40    Temat postu: mama małych zezików wita :) Odpowiedz z cytatem

czesc wszytkim Smile
mam na imie marta, mam 26 lat i jestem mama 2 małych zezikow Smile
szymek - 3 lata i 4 miesiace, zezuje lewym oczkiem i ma niedowidzenie w tym oczku. 2 lata temu mial botuline, ale efektow juz nie widac Sad wydaje mi sie, ze zezuje jeszcze bardziej. ma zaslaniane prawe oczko ortopadami i nosi okularki.
przemek - rok i 9 miesiecy. ma malego zezika ktorego staramy sie skorygowac okularkami.
jestesmy pod opieka Pani doktor Prost. w grudniu mowila nam, ze w maju zrobi szymkowi operacje, jednak w kwietniu zmienila zdanie. nie wiem dlaczego, nawet nie pamietala,ze wspominala o tej operacji Sad a mi bardzo na niej zalezy, bo we wrzesniu maluch idzie do przedszkola i chcialam, by poszedl juz bez zezika
pozdrawiam wszystkich i zabieram sie do lektury Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Maj 15, 2007 17:40    Temat postu:

Powrót do góry
katia
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 831

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 01:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj na forum, tu napewno znajdziesz odpowiedzi na nekacjace cie rozterki, jesli jakis lekarz odmowil podjecia sie operacji oczu twojego mlodszego synka to mysle ze warto{ moze?} zmienic lekarza na takiego ktory bedzie pamietal o zaplanowanej operacji, wyglada na to ze obecny lekarz kierujacy leczeniem twojeg syna zmienil plany leczenia lub cos mu sie odwidzialo...! Czasami dziwni sa lekarze ich zachowanie i przez to przestajemy wierzyc w ich kompetencje...jak mozna zapomniec o postawionej diagnozie w ktorej planowana jest operacja... Shock Nie chce Ci nic sugerowac ale moze czas zasiegnac drugiej opini u innego lekarza, powodzenia Smile Wink aniolek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Robert
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 02 Mar 2007
Posty: 265
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 06:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Nie zwlekaj tylko jedź do dr Jochan albo Wójcik. Nie daj operować dziecka byle komu. Ja mając 6 lat miałem operację a teraz dr Wójcik naprawia błędy tej operacji. Wiele straci dziecko jak będziesz zwlekać.
_________________
Sukces nie wybucha od przypadkowej iskry.
Musisz się sam zapalić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
sasetka
Administrator
Administrator


Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 2749

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie witam! Smile
_________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni."Oscar Wilde.
"It is not easy to find happiness in ourselves, and it is not possible to find it elsewhere"Agnes Repplier
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kami
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 1640
Skąd: niedaleko Wszawy // forum.

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 09:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ja witam! Smile

życzę wytrwałości i konsekwencji w leczeniu dzieci Smile
_________________
Życie jest udane nie dlatego, że los dał Ci najlepsze karty. Jest udane, bo dobrze grasz tymi, które masz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MadziaK
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 124
Skąd: podkarpacie

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również witam Cię!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
garfield
Maskotka forumowa
Maskotka forumowa


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 53

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam:)...rób co sie da, żeby dzieciaczki miały zdrowe oczka
_________________
.......Nasza przyszłość przybiera taki kształt jaki sami jej nadajemy.......
TERAZ MOZE BYĆ JUŻ TYLKO LEPIEJ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziulka
EXPERT NA FORUM
EXPERT NA FORUM


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 1011
Skąd: Warszawa prawie...

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc Marta Very Happy walcz o swoich maluszków, my bedziemy Cię wspierac Smile koniecznie trzeba pozbyc sie niedowidzenia u Szymka jak najszybciej!!! nie ma na co czekac! a u Przemka jest widzenie obuoczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ponape
Sześciolatek
Sześciolatek


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 42
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
moja Lenka też ma zeza. Jest juz po pierwszej operacji.
A o przedszkolu dla dzieci z problemami z oczami wiesz? Rozważ czy nie warto tam Szymka zapisać.
_________________
mama Lenki (IX 2004) i Laury (II 2003)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
martka-o
Fasolka
Fasolka


Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekuje wszystkim za mile przyjecie Smile
Szymek ma teraz wizyte 4 czerwca. jade z tesciowa, bo mam wrazenie, ze lekarka rozmawia ze mna troche jak z malolata. tesciowa jest bardzo stanowcza i bedziemy sie domagac konkretnego leczenia.
niedowidzenie u niego zmniejsza sie. podobno widzial tylko w 30%, teraz jest juz ok. 80%. czyta przedostatnia linijke Smile zaklejamy mu zdrowe oczko ortopadami i wydaje mi sie, ze efekty sa duze Smile
co do spacjalnego przedszkola, to nie mialam pojecia, ze takie istnieje Sad maly jest juz zapisany do zwyklego Sad jak bedziemy na wizycie, to sie dokladnie o nie wypytam, ale boje sie, czy jeszcze beda miejsca Sad
polecacie bardzo dr Jochan, ale przyznam szczerze, ze nie bardzo mam jak do niej dojechac Sad, jednak jest czerwcowa wizyta nie zadowoli mnie, stane na glowie aby sie do niej dostac Smile
i bardzo mnie zastanawia widzenie obuoczne. nie znalam takiego pojecia, nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje Sad zaden lekarz nie zwrocil na to mojej uwagi :(nie wiem, jak sie to rozpoznaje, ale jak patrze na Przemka, to wydaje mi sie, ze pracuja oba oczka. gdy Szymek ma zdjeta zaslonke, to patrzy tylko jednym oczkiem, ale nie wiem, czy to wina zeza, czy to to, o czym piszecie Sad
matko, czlowiek sam powinien skonczyc medycyne, zeby wiedziec jak leczyc dzieci, bo lekarze nic nie mowia! Szymka leczylo juz chyba z 6 okulistow. ja chce, zeby byl pod opieka najlepszych i wydawalo mi sie, ze tak jest. w Warszawie to malzenstwo jest guru dla wszystkich. nawet nie tylko dla ludzi z Warszawy. pol Polski do nich jezdzi. wystarszy wejsc na forum na gazecie ' dzieci slabowidzace'. 90% tamtejszych dzieci jest wlasnie pod ich opieka. wydawalo mi sie, ze trafilismy baaardzo dobrze, ale mam watpliwosci Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ponape
Sześciolatek
Sześciolatek


Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 42
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że jest zapisany do przedszkola , to jeszcze o niczym nie przesądza. Przecież jak powiesz , że dowiedziałaś się o przedszkolu specjalnym, to Ci głowy nie urwą. Zobacz na te:
http://www.przedszkole291.neostrada.pl
http://www.przedszkole245.waw.pl/
_________________
mama Lenki (IX 2004) i Laury (II 2003)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
elam
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 89

PostWysłany: Czw Maj 17, 2007 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marto witamy na froum. Very Happy Przeczytaj w dziale "Nasze przypadki" historię Agnes i jej synka, który również był leczony przez panią dr Prost.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 19 Mar 2007
Posty: 65

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj na forum. Very Happy
Mnie też wydawało się, że synek jest prawidłowo leczony, do czasu, a zabieg powinien mieć kilka wiosen temu Sad na szczęście już jeden mamy za sobą i wszystko jest na dobrej drodze Smile
To forum jest kopalnią wiedzy dla rodziców i nie tylko Very Happy Very Happy Very Happy zawsze znajdziesz tu pomoc.
A odnośnie przedszkola - zapytaj Agnes. Jej synek tam uczęszcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 18, 2007 19:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

STRABISMUS  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group