Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aga

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga_em
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 620
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 20:03    Temat postu: Aga Odpowiedz z cytatem

ja witam rowniez Smile jestem z Krakowa i mam 21 <juz> latek, studiuje fizjoterapie Smile
_________________
Ważnych jest kilka tych chwil tych na które czekamy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Wto Sty 02, 2007 20:03    Temat postu:

Powrót do góry
administrator
Administrator
Administrator


Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 123
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jesteś miłośniczką Grechuty?? Very Happy Witam na forum bardzo serdecznie i dziękuję bardzo za wkład w jego tworzenie.

Trochę się powzruszam, ale naprawdę myślę, że robimy coś dobrego Smile
_________________
Dla przyjaciół Eldona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
duch
Administrator
Administrator


Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 743
Skąd: Lubuskie

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 06:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam i widzę że będzie mnie miał kto odwiedzić w Krakowie jak bedę leżał w szpitalu w Witkowicach Very Happy 12 lutego Laughing
_________________
convenienter naturae vivere
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aga_em
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 620
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a pozniej wy mnie, bo dzieki waszemu forum jestes gotowa sobie zrobic ten zabieg Smile powiem szczerze ze dopiero po dolaczeniu do tego forum zdalam sobie sprawe z tego jak mi z ta moja wada zle, ze plakalam caly wieczor Sad smutno sie zrobilo bo sobie przypomnialam jak rzeczywisie ludzie potrafia byc zlosliwi. Zezman jak mozesz to napisz ile czeka sie na termin i jak sie tam dostales ale to juz w innym dziale Smile
POzdrawiam Was wszystkich Smile
_________________
Ważnych jest kilka tych chwil tych na które czekamy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
aleksandra1977
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek


Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 39
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aga,
nie mogłaś lepiej trafić!
Tutaj nie ma mowy o złośliwościach, bo wszyscy jedziemy na tym samym wózku. Chociaż czasami trudno się do tego przyznać, również przed samym sobą. Chciało by się powiedzieć: Czego oczy nie widzą o to serce nie boli. Uświadomienie sobie problemu jakim jest zez to już coś, do tego znalezienie "grupy wsparcia" wraz z lekarzem, któremu się ufa, to już wiele. Dalej przełamanie swoich obaw i podjęcie decyzji o leczeniu (niekoniecznie operacyjnym), to już połowa sukcesu. Najtrudniej, wg mnie, jest doczekać się dnia zabiegu, bo wtedy zaczyna się mieć wątpliwości. Jak już nadejdzie ten wyjątkowy dzień, to wszystko dzieje się bardzo szybko, a po wybudzeniu się z narkozy, zaczynasz się uśmiechać na samą myśl o strachu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aga_em
Moderator
Moderator


Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 620
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie, wczoraj jakos wszystko we mnie nagle peklo, po tym jak sie wyplakalam stwierdzilam ze zaczynam dzialac, ze zrobie sobie ten zabieg!! najpierw wybiore sie do dr.Wojcik a pozniej to ona juz sama zadecyduje i chocbym mialam czekac na ta operacje pare miesiecy to poczekam... przezylam 20 lat przezyje pare miesciey by pozniej juz tylko sie cieszyc Smile)
_________________
Ważnych jest kilka tych chwil tych na które czekamy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
administrator
Administrator
Administrator


Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 123
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak sobie teraz przypomniałam, jak ja płakałam z powodu tego cholerstwa. Ledwie zaczęłam rozumieć, co się do mnie mówi, a tu już huziaaaa...

Potem płakałam, tak jak ty Aguś czytająć na ZEZisku, że komuś się operacja udała. Wybiegałam z domu i wyłam jak bóbr cały wieczór łażąc pustymi uliczkami.

Potem płakałam, jak czekałam na zabieg. Trzy tygodnie tylko czekałam!!! Dr Jochan mi to przyśpieszyła tak bardzo. Łaziłam na te wieczorne spacery i ryczałam, że się nie uda, albo, że kipnę na narkozie, czy coś...

A teraz się poryczałam na Twoim poście, bo jakby takie deja vu i wszystko mi się przypomniało, jak to było ze mną...

I teraz zaciskam kciuki, aż mi kłykcie bieleją... za was przyjaciele niedoli wszystkich Pray
_________________
Dla przyjaciół Eldona Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Sro Sty 03, 2007 16:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

STRABISMUS  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group