Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZezowataOlka;((
Fasolka
Fasolka


Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 14:17    Temat postu: Witam!! Odpowiedz z cytatem

Czesc! Ja mam 16 lat,gdy byłam mała miałam 3 opercje dwie na jednym oku(prawym) i jedna na drugim(lewym).Niestety w Oku które było raz operowane(lewe) Sad dalej mam zeza Nie moge sie pogodzic z tym ze mam zeza i nie chce noscic okularów w kótrych wygladam strasznie Dlatego nosze je tylko po domu i wszkole a na pole ich nie ubieram mam z powodu zeza straszne kompleksy.Moja lekarka stwierdziła,ze:"jestem za stara na to by mnie z operowac,gdyby jednak ktos sie tego podjoł nie dało by to zadnych rezultatów" Wiem,tez ze nie mam zez przez to ze nie dowidze wiec nie mam szans na zabieg laserowy,bo o ile sie oprientuje tylko takiego zeza mozna w taki sposób skorygowac Co mam zrobic pomózcie Pozdrawiam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lip 29, 2007 14:17    Temat postu:

Powrót do góry
sasetka
Administrator
Administrator


Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 2749

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Olu! Smile
Olu moim zdaniem nie ma na co czekać-musisz działać!Dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u dr Jochan !Smile .zapoznaj się z działami "Nasi lekarze" i "Nasze przypadki""Wszystko na temat operacji"-tam dowiesz się najistotniejszych wiadomości oraz otrzymasz odpowiedzi na nurtujące Cię najbardziej pytania Smile
Cytat:
Moja lekarka stwierdziła,ze:"jestem za stara na to by mnie z operowac,gdyby jednak ktos sie tego podjoł nie dało by to zadnych rezultatów"

tego typu tekst usłyszało wiele osób z tego forum,a więc głowa do góry!,musisz próbować!,a pierwszy człon tego zdania jest po prostu śmieszny!!!
powodzenia! Smile
_________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni."Oscar Wilde.
"It is not easy to find happiness in ourselves, and it is not possible to find it elsewhere"Agnes Repplier
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ZezowataOlka;((
Fasolka
Fasolka


Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 2
Skąd: Nowy Sącz

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za podniesienie mnie na duchu:) mam własnie zamiar zaczac działac..chce pozbyc sie okularów;(( Sad Crying or Very sad mam tylko jeszcze jedno pytanie czy do tej Pani doktor trzeba miec skierowanie od swojego okulisty?? Zapoznałam sie z tymi działami ale nie moge własnie tego znalesc.Prosze o odp:) pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 191
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cię Olu i życzę POWODZENIA Very Happy
Z tego co wiem to do dr Jochan, bo chyba ja miałaś na myśli, nie trzeba skierowania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Nie Lip 29, 2007 18:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

STRABISMUS  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group