Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

cześć ja z islandii

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tuniec20
Sześciolatek
Sześciolatek


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Reykjavik

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 22:46    Temat postu: cześć ja z islandii Odpowiedz z cytatem

w internecie mozna znalesc wszystko, bardzo sie ucieszylem gdy poraz pierwszy znalazlemte stronke, mooge mowic naniej o swoim problemie bez obawy ze ktos mnie wysmieje, łłłłłłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaaa!!!!!!! a terazmoze pare slow o mnie na imie mam damian 21lat pracuje i mieszkam w reykjaviku mysle ze jestem wesolym chclopcem ktory nieunika kontaktu z obiema plciami, nosze okulary przez ktore niewidac zeza jednakpo ich zdjeciu niejest juz tak kapitalnie Mad zez jest mały ale zawsze kurna jest, mimo tego podczas rozmowy zawsze patrze sie w oczy moich rozmowcow, jak ktos mnie obraża dostaje w pysk. pozdrawiam wszystkich mam nadzieje ze bedziemy w dobrym kontakcie
_________________
Beloved Iceland, party's without end. It walks about it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 18, 2007 22:46    Temat postu:

Powrót do góry
ziulka
EXPERT NA FORUM
EXPERT NA FORUM


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 1011
Skąd: Warszawa prawie...

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 05:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Smile
a teraz czekamy na trochę więcej niż:
"zez jest mały ale zawsze kurna jest"
w Naszych przypadkach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuniec20
Sześciolatek
Sześciolatek


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Reykjavik

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewiemjaki to jest zez nieinteresowalo mnie to wcześniej wiem że jest, wiem także że gdy bede w polsce na urlopie jedna z pierwszych rzeczy którą zrobie będzie usuniecie tego badziewia, tylko że niewiem czy zdąze bo urlopudostane maksymalnie miesiąc. ZDĄŻE???????? Islandia to piekny kraj prace mam dobrze płatną dziewczyne z tajlandii!!! łłłłłłłlaaaaaa!!! teraz pewniewas zaskoczyłem hehe, jestem tu już rok i nieżałuje
_________________
Beloved Iceland, party's without end. It walks about it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ziulka
EXPERT NA FORUM
EXPERT NA FORUM


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 1011
Skąd: Warszawa prawie...

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

łłłłłłaaaaaa Smile tak się zastanawiam czym mnie zaskoczyłeś Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Wink dobre
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuniec20
Sześciolatek
Sześciolatek


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Reykjavik

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wy sobie spicie, a ja za dwie godziny do pracy cisne ale niestety takk to juz jest w islandii wszystko jest odwrotnie, dwie godziny temu jadłem śniadanie!!!!! serio!!!!! ziulka!!!! żebyś wiedziała troszke wiecej o tym co sie tu odpierdziela to bys dopiero byla zaskoczona, to co napisalem do tej pory to tylko pryszcz
_________________
Beloved Iceland, party's without end. It walks about it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sasetka
Administrator
Administrator


Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 2749

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 06:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj! Smile,ja równiez proszę o to,żebyś opisał nam Swój przypadek w "Naszych przypadkach".
Niestety dużo ludzi musi pracować,uczyć sie,uczyć sie i pracować-tak to juz jest...Jednak wierze,że w Islandii moze coś się"odpierdzielać".
A co do operacji to po prostu musisz zadzwonić do Zabrza,aby ustalić termin operacji i na ten czas wziąć urlop-miesiąc starczy spokojnie.Jest tylko jeden problem bo Ty raczej nie przyjedziesz na konsultacje,zeby doktor zobaczyła co trzeba zrobic itp....?Więc powiedz przez telefon jak się ma sprawa(opisz Swój przypadek dokładnie) i czy bez konsutacji możesz czekac na termin zabieg i czy dopiero wtedy może okazać sie co i jak będzie robione.,
pozdrawiam!
_________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni."Oscar Wilde.
"It is not easy to find happiness in ourselves, and it is not possible to find it elsewhere"Agnes Repplier
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
basti
Moderator
Moderator


Dołączył: 12 Sty 2007
Posty: 576

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2007 17:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tuniec20 witamy Smile A teraz czekamy na opis Twojego przypadku. Może jakąś fotę nam pokażesz? Dzięki temu pomożemy Ci ocenić jak strasznego masz dziada-straba Razz
No to do dzieła, come on, come on!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tuniec20
Sześciolatek
Sześciolatek


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Reykjavik

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no na dniach zrobie zdjecie swoich gałek
_________________
Beloved Iceland, party's without end. It walks about it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tuniec20
Sześciolatek
Sześciolatek


Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 49
Skąd: Reykjavik

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chcwila, chwila, chwila. bez konsultacji??? no bo dopiero teraz tak dokladnie przeczytalem. Jestem zielony w takich sprawach , bo zwykle unikałem lekarzy, chyba że chodziło o zwolnienie z lekcji. urlop dostałem niestety tylko na 2 tygodnie. Niwiem wię jak rospisać mój plan działania i czy to w ogóle ma sens, jak byscie zrobilina moim miejscu, buziaki ode mnie za wszelkapomoc, nawet dla chłopców
_________________
Beloved Iceland, party's without end. It walks about it
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 263
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chce buziaka, ale powiem Ci tylko tyle: jedź na wizyte, dowiesz się co Ci dokładnie dolega, ile czeka Cię zabiegów i pewnie wrzucą Cię na liste oczekujących, na forum podasz swoje dane i numer na liście, a my damy Ci znac kiedy będzie Twój zabieg, bo raczej do Islandii nie będą za Tobą wydzwaniać Very Happy
_________________
"Ile jeszcze we mnie wiary, ile jeszcze we mnie samym sił, na nowe dni, ile szans..." Coma-Daleka droga do domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 02, 2007 11:13    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

STRABISMUS  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group