Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aleksandra1977

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aleksandra1977
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 15:04    Temat postu: Aleksandra1977 Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

mam 30 lat, mieszkam w Warszawie, skończyłam studia ekonomiczne w Warszawie i filologię niemiecką w Monachium.
Uwielbiam latać samolotem i ku mojej radości udało mi się znaleźć pracę właśnie w tej branży Smile . Jestem osobą pogodną, mocno stąpającą po ziemi. Lubię gotować, zwłaszcza potrawy kuchni śródziemnomorskiej, dużo czytam.
W maju 2007r. zostanę mamą, czego nie mogę się doczekać już teraz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pon Sty 01, 2007 15:04    Temat postu:

Powrót do góry
administrator
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się Olu, że dołączyłaś do nas. Napisz coś więcej o tych samolotach. Szczerze mówiąc zaintrygowałaś mnie...
aleksandra1977
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pracuję w firmie, która sprzedaje paliwo lotnicze na terenie 13 portów lotniczych w Polsce.
Fascynują mnie samoloty, zwłaszcza podróże lotnicze i wcale nie przeraża mnie kilkunastogodzinny lot.
Do niedawna, mimo że mieszkam niedaleko Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie, nie odróżniałam typów samolotów i znałam tylko te najbardziej oczywiste linie lotnicze.
Praca wśród wspaniałych ludzi, często od pokoleń związanych z lotnictwem sprawia, że dużo się nauczyłam. W branży paliw lotniczych nie ma bardzo młodych ludzi. Uczciwie trzeba sobie powiedzieć, że po prostu nie mamy o tym pojęcia, a doświadczenie zdobywa się latami. I wcale nie jest to proste.
Wprawdzie teraz, ze względu na ciążę, od 3 miesięcy jestem wyłączona z pracy, ale myślami jestem z moimi koleżankami i kolegami z pracy. Jestem im bardzo wdzięczna za to, że mają do mnie cierpliwość, odpowiadają na każde pytanie i chętnie służą pomocą.
Powrót do góry
administrator
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 21:21    Temat postu: :D Odpowiedz z cytatem

To musi być super mieć fascynującą pracę, z której czerpie się satysfakcję. I chciałam Ci pogratulować ciąży. Ja też urodziłam się w maju Cool
aleksandra1977
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za gratulacje Smile
Trochę trwało zanim doczekałam się mojej fasolki, ale do wytrwałych świat należy, a marzenia są po to, aby je spełniać Smile
Powrót do góry
administrator
Administrator
Administrator

PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fasolki...? To naprawdę przeurocze określenie Very Happy. Chyba nie słyszałam wcześniej słodszego...
aga_em
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz widze podobienstwo, baaardzo ale to bardzo lubie male dzieciaczki i.... jezyk niemiecki Smile)) pozdrawiam Was Smile)
administrator
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i te fasolki nasunęły mi skojarzenie, żeby w rankingu forum od 0-9 postów ustawić fasolkę. Niech to będzie taki okres prenatalny na forum. Very Happy
aleksandra1977
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK. Niech będzie fasolka Smile

Spróbuję wziąć się, w miarę swoich możliwości, za tłumaczenie tekstów niemieckich dotyczących wad wzroku i metod ich leczenia.
Jest tego trochę, ale szczerze mówiąc, Niemcy lubią stosować dużo fachowych i medycznych zwrotów i przez to teksty nie należą do najłatwiejszych. Jednocześnie postaram się zrobić co w mojej mocy, aby tłumaczenie nie było tylko laickim tekstem.
Powrót do góry
administrator
Administrator
Administrator

PostWysłany: Sro Sty 03, 2007 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super Olu, to mnie bardzo cieszy, ja stworzę na forum specjalny dział, w którym będziemy wstawiać tłumaczone teksty z innych języków. Wydaje mi się, że odwalimy kawał dobrej roboty, gdyż dla wielu osób bariera językowa często uniemożliwia dojście do fachowych tekstów specjalistów, których w polskim necie jest ciągle mało. Ja mogę tłumaczyć z niemieckiego i z angielskiego, ale ktoś to potem powinien zobaczyć przed upublicznieniem Very Happy Very Happy Very Happy

Gdzie ma być dział i jak go nazwać? Czekam na propozycje.

Ktoś zna francuski??
Reklama

Wysłany: Sro Sty 03, 2007 22:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: