Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam !!!!!!!!!! :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulalala
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 23:29    Temat postu: Witam !!!!!!!!!! :) Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich !!!!!!!!!

Nazywam się Kasia i juz niedługo tzn. 1 Grudnia 2007 będę mieć operacje Very Happy , cieszę się okropnie, ale z każdym dniem coraz bardziej się boję Hrm , nie tyle operacji czy bólu, tylko powikłań, obawiam sie efektu końcowego, itd.
Przerażona cała sytuacja zaczełam szukać info na temat pani dr Wójcik, która ma mnie operować i takim sposobem trafiłam na to forum Smile
Jestsem szczesliwa ze nie jestem sama z tym kłopotkiem Smile i że znalazlam tyle informacji na temat operacji i lekarzy.
Wczoraj dostałam polecony wraz z listą badań jakie powinnam wykonać, zastanawia mnie tylko jeden szczegół, który jak dla mnie wydaje się istotny, tzn. chodzi mi o to czy powinnam sie zasczepić przeciw żółtaczce? mi sie wydaje, że tak, ale w dokumentach jakie dostalam nie ma słowa wspomnianego na ten temat.
Jeśli może mi ktoś napisać , czy to szczepienie jest konieczne? bylabym wdzięczna
Po niedzieli mam zamair zrobić podstawowe badania i udac sie do lekarza rodzinnego po opinie.
Jeśli wszytko będzie ok. to juz za dwa tygodnie będę operowana Smile.
Dodam jeszcze, że wszytsko potoczyło się jak narzie bardzo szybko, tzn u pani dr Wojcik bylam z wizytą w polowie października i tak jak dostalam od niej zapewnienia, ze operacja moze byc w litopadzie albo w grudniu, tak też się stało, nawet nie liczylam ze tak szybciutko Smile
pozdrwiam i prosze o info w sprawie sczepienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 15, 2007 23:29    Temat postu:

Powrót do góry
ziulka
EXPERT NA FORUM
EXPERT NA FORUM

PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 02:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Kasiu co do szczepienia to jesli nie ma ze strony szpitala takiego wymogu to znaczy ze nie musisz sie szczepic, teraz jest taka forma że poprostu podpisujesz się że "na własne ryzyko" poddajesz sie zabiegowi bez szczepienia. Co do samego szczepienia to oczywiście zawsze warto bo po co ryzykować. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
coolka80
Maskotka forumowa
Maskotka forumowa

PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj.
ja miałam zabieg w katowicach w k2000 9-11. też miałam problem z szczepieniem na żółtaczkę, za późno się tym zajęłam. żeby mieć już ochronę musisz miec 2 dawki wzięte i 2 tygodnie od drugiej są już przeciwciała i ochrona.
ja za późno zaczęłam się szczepić, ale mój lekarz pierwszego kontaktu wydumał, że mogę zaszczepić się w trybie szybkim tj. pierwsza dawka, po 7 dniach druga i po 21 trzecia, a za rok 4. lepsze to niż wcale nie byc zaszczepiona.
skorzystałąm z tej rady i na zabieg byłam zaszczepiona. ale lepiej trzymać się normalnej metody szczepienia .
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lis 17, 2007 14:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: