Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam serdecznie!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Denis
Raczkujący
Raczkujący

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 08:42    Temat postu: Witam serdecznie! Odpowiedz z cytatem

Chciałam przywitać bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów!
Po raz pierwszy jestem w takim gronie zezulcówSmile))) To daje troche odwagi:)
Mam 30 lat i ogromnego zeza rozbieżnego lewego oka. Zastanawim się od dłuższego czasu czy z tym nic nie zrobić ale chyba brak mi sił i motywacji. Problem jest tej natury, że zezujące oko jest praktycznie niewidzące i do tej poru każdy okulista twierdził, ze opracja kosmetyczna nie ma sensu bo i tak oko wróci na "boczne tory". Jeśli chodzi o ćwiczenie tego oka przez zakrywanie dobrego to raczej marne szanse. Jestem osoba pracująca przy komputerze więc w pracy nie ma mowy o ćwiczeniach. W domu hmmmm małe dziecko i obowiązki, których nie jestem w stanie wykonywać przy niedowidzącym oku.
I chyba w skrócie tyle z moich ocznych dylematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 28, 2008 08:42    Temat postu:

Powrót do góry
ziulka
EXPERT NA FORUM
EXPERT NA FORUM

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Denis Smile wiesz co robic i gdzie pojechac na konsultacje, a z motywacja jest tak, że tak naprawde znajdziesz ja w sobie...jesli bedzie jej malo poczytaj uważnie "Nasze przypadki" tam znajdziesz tyyyyyle motywacji że moze jeszcze kogoś nowego na forum obdarzysz Smile Powodzenia!
Powrót do góry
qwerty4321
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Smile na leczenie nigdy nie jest za późno Very Happy A co do motywacji, to zawsze się jakaś znajdzie Cool Zrób to dla lepszego własnego samopoczucia, a jeżeli to Cię nie motywuje, to zrób to na złość tym, którzy kiedyś np. Ci wytykali Twoją (Naszą Smile ) wadę Smile Zawsze znajdziesz jakiś argument! Nie myśl o tym - po prostu zrób to i zadzwoń do dr Jochan Very Happy - ewentualnie do jakiegoś innego cudotwórcy Pozdrawiam Smile Wink
Anna231
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Czw Lut 28, 2008 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, witaj

mój przypadek jest podobny do Twojego, byłam u doktor Jochan i decyduje się na zabieg w wakacje, a co tam raz się żyję Smile Mam jednak nadzieję że pokonam dziada, raz na zawsze. Tobie życzę powodzenia , nie ma na co czekać dzwon do Zabrza i umawiaj się na wizytę, jeszcze całe życie przed Tobą, a masz szansę spędzić je z prostymi oczkami! Pozdrawiam
Powrót do góry
Denis
Raczkujący
Raczkujący

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anna231 i jakie masz szanse, ze oczko po operacji nie będzie znowu uciekało? Czy będziesz musiała potem je ciągle ćwiczyć-bo rozumiem, że tak jak moje jest mocno niedowidzące.
Powrót do góry
sasetka
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Denis takie rozważania nie mają sensu-po prostu musisz jechać do Zabrza i tam dr Jochan odpowie na Twoje wszystkie pytania.A poza tym co miałaby Ci odpowiedzieć Ania?...,
ja Ci mogę powiedzieć,że jestem ponad rok po operacji i jest wszystko w porządku Smile,a równiez mam niedowidzenie.
Dzwoń ! Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Finki
Gość

PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Denis, dokładnie tak, jak mówi Sasi. Czy Ania ma Ci powiedzieć, że ma szanse lub nie?To bez sensu. Dr Jochan chce jej pomóc i widzi rozwiązanie jej problemu - czego chcieć więcej?
Znam dobrze przypadek mojej przyjaciółki, operowanej u dr Jochan, z dużym niedowidzeniem. W takich wypadkach walka o proste oczy może być trudniejsza, ale z pewnością warto ją podjąć. Ona jest dziś bardzo szczęśliwa i nigdy nie żałowała tego, że walkę zaczęła....
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lut 29, 2008 09:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: