Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hej, Haj, Heloł.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DziwnyKoles
Dzidziuś forumowy
Dzidziuś forumowy

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 22:10    Temat postu: Hej, Haj, Heloł. Odpowiedz z cytatem

Siema ludziska.

Jestem na forum od bodajże 2 dni ale spodobała mi się "ta" atmosfera więc pewnie zostanę na dłużej więc wypadałoby się przywitać.

A więc tak : od dziecka zwą mnie tomek, mieszkam w takiej małej wiosce Słupsk (może ktoś z Was o tym słyszał), w dowodzie mam napisane że urodziłem się w 1990 więc z tego wynika, że mam 19 lat.
Co do zeza to wiem tylko tyle, że jest. Nie wiem nic więcej bo mama mnie zaniedbała, miałem kiedyś operację w wieku 8 lat. Nie udała się i mamuśka sobie odpuściła. Obecnie mam mieszane uczucia co do kolejnej operacji bo napewno nie chcę mieć operacji na NFZ a o prywatnej narazie dopóki nie pracuję mogę sobie jedynie poczytać na forum. Jak już mówiłem nie wiem jaki mam kąt zeza, czy to jest zez zbieżny czy rozbieżny bo jak patrzę prawym okiem to ucieka mi na zewnątrz, a lewe do wewnątrz, natomiast jak patrzę lewym okiem to lewe idzie na zewnątrz a prawe do wewnątrz.
hmm co by tutaj jeszcze napisać... , właściwie to jak narazie chyba wszystko bo przecież nie będę tutaj się jakoś specjalnie wypłakiwał na temat mojego życia bo to forum o strabim a nie o "dupie marynie"

aha, słuchajcie - ja mam raczej dziwne podejście do otaczającego mnie świata więc nie denerwujcie się jak kiedyś zobaczycie jakiś głupi post w moim wykonaniu - po prostu mi powiedzcie, że się wygłupiłem i że ewentualnie źle coś mówię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lis 26, 2009 22:10    Temat postu:

Powrót do góry
Gosia31
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Czw Lis 26, 2009 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Wink
mysle ze z nfz nie zrobią Ci 'specjalnie źle' bo masz darmowy zabieg. To raczej zalezy od lekarza i jego podejścia do pacjenta. Polecam dr Wójcik z Krakowa, miałam nfz jestem cała, zdrowa i 'bez' strabiego ;] duzo jest mówione o dr J jak zauwazyłes więc chyba tez jest jednym z dobrych strabologów. Więc wybór należy do Ciebie.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Tiena
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 00:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Tomku. Zabieg wykonany na NFZ czy zapłacony jest wykonany tak samo. Masz wybór jeśli chodzi o specjalistów. Tak jak Gosia ci proponuje dr Wójcik, tak ja ze swej strony mogę polecić dr Jochan (efekty zabiegów widać w dziale zdjęcia).
Powrót do góry
DawidZabrze
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haj

NFZ czy prywatnie to bez znaczenia... jedyna różnica to to, że u Dr.Jochan na NFZ czekasz przynajmniej 3lata. A prywatnie miesiąc-dwa.
Pi0tR
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siema
Powrót do góry
Kaś446
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
aniamarek121
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Lis 27, 2009 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 27, 2009 19:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: