Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siemanko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wertyc
Fasolka
Fasolka


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 6

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 22:21    Temat postu: Siemanko Odpowiedz z cytatem

Cześć.

I ja postanowiłem przywitać się z Wami i wspomnieć o swoim przypadku.Nazywam się Łukasz i mam 26 lat.Zeza mam od kiedy tylko pamiętam i nie mam pojęcia od czego on się wziął.Na początku lewe oczko uciekało mi do środka i w wieku 6 lat miałem operację w szpitalu w Olsztynie.Przez ładnych parę lat oczko było prościutkie,ale potem znów zaczęło uciekać,tym razem do zewnątrz.Na forum trafiłem przez przypadek jakiś czas temu i pomyślałem,że warto kiedyś z Waszych wskazówek skorzystać.Nie musiałem długo czekać.Dostałem atrakcyjną ofertę pracy,ale z racji strabiego nie wolno mi jej wykonywać,odpadłem na badaniach u okulistki (dokładnie chodzi o maszyny w ruchu).Chciałbym również zrobić sobie prawo jazdy na ciężarówki (kat C+E),ale przez dziada również jest to niemożliwe.To wszystko wina zeza,nie mówiąc o codziennym życiu,czy relacjach damsko męskich,masakra Hrm.Jutro mam zamiar zadzwonić do Pani dr Jochan i się umówić na badanie i w końcu coś robić w tym kierunku.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 03, 2009 22:21    Temat postu:

Powrót do góry
malutka
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 519

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
no wiadomo ze cięzko w zyciu z tym niestety.. ale najwazniejsze że coś działasz.
Powodzenia! Smile
_________________
.. Behind blue (ugly) eyes ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
g11
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 1746

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, niestety muszę Ciebie zmartwić, bo wyprostowanie oczu w twoim wieku juz niestety nie sprawi, ze staniesz się osobą obuoczną bo to jest prawdziwy powód tego ze nie dostałeś zdolności do tej pracy, tj jednooczność, a zez jest jedynie konsekwencją takiego stanu rzeczy.
Aczkolwiek warto zawalczyć o poprawienie estetyki twarzy, bo proste oczy nie wątpliwie pozwolą ukryć tą naszą "usterkę" i przy delikatnym kombinowaniu można i być nawet zawodowym kierowcą, czy po prostu łatwiej dostać jaką kolwiek pracę. O poprawie realcji z otoczeniem nie wspominając. Także jeszcze raz witaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasetka
Administrator
Administrator


Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 2749

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Smile
dobry wybór! Smile
_________________
"Absurdem jest dzielić ludzi na dobrych lub złych. Ludzie są albo czarujący, albo nudni."Oscar Wilde.
"It is not easy to find happiness in ourselves, and it is not possible to find it elsewhere"Agnes Repplier
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wertyc
Fasolka
Fasolka


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 6

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

g11 wydaje mi się,że mówisz prawdę bo to samo powiedziała okulistka,że mam widzenie tzw."jednooczne",powiedziała też że zeza można leczyć operacyjnie i miałem też nadzieję,że zacznę widzieć obojga oczyma.Cóż gorzej już chyba być nie może więc będę zadowolony z faktu prostych oczu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
g11
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 1746

PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 23:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no taki Nasz los, ale z prostymi oczyma łatwiej coś zakombinować w tych "zakazanych" dla Nas zawodach. Takze jakbyś nie popatrzył na ta sytuacje to same plusy. Duzego masz tego zeza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wertyc
Fasolka
Fasolka


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 6

PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co nie znam kąta ale wiem,że jest spory(szkoda,że nie zapytałem o to okulistki).Musiałbym popatrzeć na przykładzie innych forumowiczów,albo zrobię sobie fotę i sam ocenisz,muszę tylko dorwać dobry aparat cyfrowy.Muszę też powiedzieć,że naprawdę świetnie widzę na prawe(dominujące)oczko,na lewe troszkę gorzej ale też nie jest źle.Odziwo prawo jazdy kat.B mam bezterminowe od 6 lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że nie stwarzam zagrożenia na drodzie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bladyy78
Raczkujący
Raczkujący


Dołączył: 01 Gru 2009
Posty: 27

PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wiesz ja mam zeza i mam prawo jazdy kategorii c nie miałem jakoś problemów u lekarzy Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
g11
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 1746

PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wertyc..tu chodzi o kretyńskie przepisy a nie kto jakie zagrożenie sprawia, bo wystarczy popatrzeć na nasze ulice i na niektórych asów i przedewszystkim asiorki:D bo niektóre kobitki to chyba kurs zdawały w jakis magiczny sposób, bo normalnie po tym co wyprawiaja by nie zdały.
Bladyy.. no nie wierze ze nie masz problemów z tym u lekarzy. Z jednoocznoscią mozesz mieć jedynie tzw amatorskie B i jedzic sobie prywatnie ale nie juz naprzykład w pracy(np przedsatwiciel handlowy), natomiast każde inne prawo jazdy w Polsce jest juz zawodowym. Nie twierdzę, ze nie mozna tego przejść w jakis "magiczny sposób" ale tak normalne odpadniesz na psychotestach, które chyba juz trzeba przejść jeśli robi się C. Pracujesz jako kierowca zawodowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia31
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 1074

PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pi0tR
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 20 Cze 2009
Posty: 178

PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siemka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaś446
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 04 Mar 2009
Posty: 461

PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beatacz
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 37

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i życzę powodzenia w walce.
Mój syn ma także widzenie jednooczne,ale jest mały więc jest szansa na wyćwiczenie tego,chociaż powiem,że jest ciężko z tymi plasterkami.
A dr Jochan to "złota kobieta" i wie co mówi i co robi,więc warto jej słuchać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mika
Maskotka forumowa
Maskotka forumowa


Dołączył: 05 Gru 2009
Posty: 59
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć
Ja też jestem jeszcze fasolka na forum Very Happy ale mam już termin wizyty konsultacyjnej u dr. Zamłyńskiej i u dr Jochan. Dobrze, że się odważyłeś na walkę. Teraz tylko do przodu.

i nie słuchaj g 11 Kobitki prowadzą super - jak ja brawa

pa!
_________________
Stwierdzam, że jeśli dziad myśli, że jest bardziej zdeterminowany ode mnie - to się myli Smile !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
g11
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 1746

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście:D
_________________
Jeśli chcesz naprawdę kogoś poznać, musisz poznać jego marzenie i zobaczyć skąd się wzięło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wertyc
Fasolka
Fasolka


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 6

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki temat z kobitkami za kółkiem.Zbyt wiele takowych nie znam,ale nie wątpię,że są i porządne "kierowniczki".Najgorsi są Panowie w "kapeluszach" i niedzielni kierowcy(często i jedni i drudzy to ci sami).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
g11
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 14 Sie 2008
Posty: 1746

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chciałem generalizować bo znam normalne dziewzcyny które nawet busa poprowadzą, ale jednak z tego co widzę to jednak asiorki rządzą:Very Happy
Przykład z dziś..odbywa sie reorganzacja ruchu u mnie w miesciw centrum, wjedża jakiś "asior" pod prąd na miejskich numerach..ja szok bo po raz piewszy w zyciu widziałem zeby ktos tam wjechał pod prąd(juz nawet mniejsza o reorganizację), więc czekam z 5 minut bo zablokowało się wszytko dosłownie i kierwca gdzies tam sie wciska zeby przejechać, ja puszczam szybę i chce klaskać, patrze a to spocona kobita i to mocno blada... już nawet nie klaskałem:Very Happy
Pozdrowienia dla pani z C2:D
_________________
Jeśli chcesz naprawdę kogoś poznać, musisz poznać jego marzenie i zobaczyć skąd się wzięło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sro Gru 16, 2009 23:40    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

STRABISMUS  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group