Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Siemka!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
discovery
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 21:22    Temat postu: Siemka! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich forumowiczow Smile Mam 23 lata. Problem zapewne wszystkim znany Wink Nie pamietam kiedy sie dokladnie zaczela przygoda ze strabim, mialem moze 3-4 lata? Wczesniej, jako niemowlak, na zdjeciach wygladam prosto. Natomiast pozniej oko ucieka do srodka. W wieku 5 lat (zgaduje mniej wiecej) mialem operacje na to oko uciekajace oko. Po operacji dwojenie, zakrywanie, okulary do 16 roku zycia. Z wczesnego dziecinstwa (po operacji) pamietam, ze standardowo patrzylem okiem lewym, ale widzac w lustrze, ze ucieka mi ono do srodka, "przestawialem" sie czesto na oko prawe i oczka wydawaly sie proste. W ten sposob zmienilem moje dominujace oko;) . Kolo 19-20 lat zauwazylem, ze po zarwanej nocce, lewe oko idzie lekko na zewnatrz i chyba troszeczke do gory. Pozniej bylo to coraz powszechniejsze, a w tej chwili praktycznie na codzien. Pewnie duzy wplyw mialo na to niezbyt zdowy tryb zycia przez dluzszy czas. Natomiast przy patrzeniu lewym okiem, wzrok jest bardziej wyprostowany, lecz wydaje mi sie nierowny w pionie, a nawet mam wtedy zeza zbieznego Smile Czyli wychodzi na to, ze patrzac prawym (zwlaszcza w dal) mam rozbieznego, a patrzac okiem lewym - zbieznego Smile Dodam, ze wzrok mam bardzo dobry w obu oczach, widzenie obuocznem, brak fuzji.
Pewnie nikomu sie nie bedzie chcialo, czytac, ale sie przynajmniej wygadalem (chyba pierwszy raz w zyciu na ten temat), pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 19, 2011 21:22    Temat postu:

Powrót do góry
discovery
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, ze nie ma edycji, to bym poprawil kilka bledow Very Happy
Powrót do góry
discovery
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Sro Sty 19, 2011 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracajac do tematu, mniej wiecej w tym okresie, kiedy mi oko zaczelo uciekac, dowiedzialem sie ze mam brak widzenia stereoskopowego, wiec sobie wymyslilem, ze moze cos pocwicze i bedzie git (;D) wiec, zaczalem patrzec tym, okiem ktorym na codzien nie patrzylem, bylo to dziwne uczucie, ale gdy sobie o tym przypomnialem, to patrzylem drugim okiem. A problem sie poglebial ;P Moze sam sobie zaszkodzilem? Wink Ale nie wiem czy to ma jakis zwiazek.
Powrót do góry
bioweapon
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Sty 20, 2011 02:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie powiem rozpisałeś się, ale to chwila czytania, nie wiele zrozumiałem z tego co napisałeś ale luzik Smile
chciał bym zaznaczyć, że tu się "witamy" a swoją historie opisuje się w dziale "nasze przypadki" Smile,fakt opcji "edytuj" brakuje.
Mimo wszystko, witam na pokładzie. Smile i proponuje ostro zabrać się za chama Very Happy!!
Reklama

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 02:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: