Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam wszystkich strabismusów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
only
Moderator globalny
Moderator globalny

PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Jest to krzepiące co piszesz.
A mogłabyś pochwalić się zdjęciami sprzed i po zabiegu (np. jak to wygląda dziś)? Jeśli nie na forum, to może przez gg. Jestem bardzo ciekawy bo mam podobną sytuację jak już napisałem wyżej. Jeszcze raz dziękuję.

Pozdrawiam
Reklama

Wysłany: Pią Lip 11, 2008 15:42    Temat postu:

Powrót do góry
Kaia
Maskotka forumowa
Maskotka forumowa

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wizycie kontrolnej po pierwszej operacji okazało się że nie obędzie się bez drugiej. Jako że nasz NFZ działa jak działa, zdecydowałam się na drugi zabieg prywatny. Trochę to potrwało z tego względu gdyż musiałam uzbierać potrzebną sumę. Zabieg miałam 13.02.2009 Pani doktor po oględzinach przed zabiegiem stwierdziła że bardzo prawdopodobne że zoperuje mi oba oczy odrazu, ale to się wszystko okaże na sali operacyjnej. Na szczęście nie było to potrzebne. Operacje miałam na prawym oku widzącym, gdzie zez był niewidoczny. Po zabiegu powiedziała że wszystko powinno być dobrze i mam się zgłosić na wizytę kontrolną najlepiej za 3 miesiące aż oko się dobrze podgoi i ostatecznie ustawi. Jeśli będzie potrzebna 3 operacja to ona postara się zrobić tak, żeby wykonana była najpóźniej do pół roku po tej, gdyż inaczej ta co była teraz przeprowadzona nie będzie miała sensu. Więc teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekać. No i znowu mam nadzieję aby następna nie była potrzebna.
Jak narazie oczy ustawiają się przeważnie prosto, są jednak momenty gdy lewe mi ucieka zbieżnie. A gdy patrzę w lustro to wydaje mi się że jest rozbieżnie. Ale to może dlatego że widzę tylko jednym okiem i patrząc prawym na lewe to widzę jakby lewe uciekało w bok. Czy jest to możliwe czy ono naprawdę ucieka na zewnątrz?

Napisałam to dla osoby która nienawidzi bierności i apatii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lut 18, 2009 12:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: