Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam wszystkich.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubasruba
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 02:14    Temat postu: Witam wszystkich. Odpowiedz z cytatem

Witam.
Cześć jestem Kuba, mam 22 lata. Co mnie tu sprowadza? "Mój" zez który po prostu utrudnia mi życie.Mam go od 4 roku życia,zostałem wyleczony z niedowidzenia,poprawiła mi się ostrość wzroku ale nigdy nie miałem operacji Była taka możliwość ale moi rodzice się nie zdecydowali .Można powiedzieć że się już trochę przyzwyczaiłem, ale moje oczy codziennie nie dają mi o tym zapomnieć.
Zaglądam tutaj już od dawna , ale nigdy nie miałem odwagi, żeby coś napisać.
Postanowiłem to zmienić, trzeba w końcu coś zrobić z tym zezem bo tak dalej być nie może.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 30, 2009 02:14    Temat postu:

Powrót do góry
Finki
Gość

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy Smile

Zajrzyj do "naszych lekarzy" i do dzieła!
Powrót do góry
krzysiek23
Maskotka forumowa
Maskotka forumowa

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Kuba

Działaj, działaj i jeszcze raz działaj Wink

Powodzenia życzę.
Powrót do góry
FOH
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witamy na pokładzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gosia31
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejjka
Powrót do góry
kamcia
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Kuba zdecydowałes się coś napisać to teraz bierz telefon i wiesz co robić
makims
Zaangażowany
Zaangażowany

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.Hehe to taki wiek kiedy strabi jest szczególnie dokuczliwy gdyż utrudnia lub wręcz uniemożliwia specyficzne interakcje z płcią przeciwną,że tak powiem.:)Sam nie wiem kto ma gorzej ze strabim facet czy dziewczyna bo to zazwyczaj facet musi nawiązać kontakt pierwszy no i jak tu...
Chociaż czasem się udaje.Świetnie,że zdecydowałeś się działać i przepraszam za mały OT.
Powrót do góry
kondziu_11
Moderator globalny
Moderator globalny

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy
Powrót do góry
bart120
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak nie to zeby panny jakos specjalnie lecialy na strabiego heheh rozumiem Cie stary dobrze Twoja historia jest podobna do mojej z resztą opowieśc każdego z nas ma ten sam nieszczęsny mianownik;) pozdrawaim
Tiena
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Sty 30, 2009 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Kuba. Smile
Powrót do góry
kubasruba
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 01:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makims napisał:
Witaj.Hehe to taki wiek kiedy strabi jest szczególnie dokuczliwy gdyż utrudnia lub wręcz uniemożliwia specyficzne interakcje z płcią przeciwną,że tak powiem.:)Sam nie wiem kto ma gorzej ze strabim facet czy dziewczyna bo to zazwyczaj facet musi nawiązać kontakt pierwszy no i jak tu...
Chociaż czasem się udaje.Świetnie,że zdecydowałeś się działać i przepraszam za mały OT.

Trafiłeś w samo sedno.Uważam że jedna i druga strona ma tak samo przechlapane.Zawsze sobie myślę patrząc na dziewczynę która mi się podoba, że tak ładna i sympatyczna kobiata, może mieć przecież każdego faceta,a co dopiero mnie gościa z zezem.Jak tylko na mnie spojrzy od razu robię unik niczym pilot myśliwca F-16, w ciągu kilku milisekund mój wzrok ląduje zupełnie gdzieś indziej.A ja skrępowany udaje że wcale na nią nie patrzyłem. Nawet jak mi się uda wytrzymać dłużej to w głowie rodzi się odwieczne pytanie.Ciekawe co sobie o mnie myśli?Pewnie już się zastanawia co jest nie tak z moimi oczami.Tym samym ta myśl zabija bezlitośnie wszystkie inne i nie daje prawa głosu.A ja spadam na ziemie przegrany niczym po wielkiej bitwie która trwała zaledwie kilka sekund i dalej zajmuje się swoimi zwykłymi rzeczami i czekam z utęsknieniem na chwile w której uda mi się wygrać tę wojnę.
Powrót do góry
sasetka
Administrator
Administrator

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 01:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAJ! Smile
makims
Zaangażowany
Zaangażowany

PostWysłany: Nie Lut 01, 2009 01:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubasruba napisał:

Trafiłeś w samo sedno.Uważam że jedna i druga strona ma tak samo przechlapane.Zawsze sobie myślę patrząc na dziewczynę która mi się podoba, że tak ładna i sympatyczna kobiata, może mieć przecież każdego faceta,a co dopiero mnie gościa z zezem.Jak tylko na mnie spojrzy od razu robię unik niczym pilot myśliwca F-16, w ciągu kilku milisekund mój wzrok ląduje zupełnie gdzieś indziej.A ja skrępowany udaje że wcale na nią nie patrzyłem. Nawet jak mi się uda wytrzymać dłużej to w głowie rodzi się odwieczne pytanie.Ciekawe co sobie o mnie myśli?Pewnie już się zastanawia co jest nie tak z moimi oczami.Tym samym ta myśl zabija bezlitośnie wszystkie inne i nie daje prawa głosu.A ja spadam na ziemie przegrany niczym po wielkiej bitwie która trwała zaledwie kilka sekund i dalej zajmuje się swoimi zwykłymi rzeczami i czekam z utęsknieniem na chwile w której uda mi się wygrać tę wojnę.

Jedziemy już jako OT,może niech ktoś przeniesie posty na temat wyżej wymieniony do rozmów niekontrolowanych,no chyba,że Wam to nie przeszkadza.Wracając do tematu żeby pozbyć się takich myśli musisz pozbyć się zeza.Widzę,że jesteś na forum od dłuższego czasu i dopiero niedawno się odezwałeś.Ze mną było podobnie z tym,że to nie ja się sam odezwałem tylko wydarzenia w moim życiu plus nieoceniona rola Fini,która odezwała się do mnie w odpowiednim momencie i skierowała tam gdzie trzeba.Zdecydowanie się na podjęcie walki to pierwszy krok do pozbycia się problemu.Jeśli nie podjąłeś jeszcze działań w tej kwestii to dzięki temu forum możesz odmienić swoje życie,tylko umów się na konsultację do Zabrza i nie pozwól byś musiał przeżywać taką sytuację po raz kolejny.To zabija radość życia...
Powrót do góry
Iwa33
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie
Powrót do góry
anecik31
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej , witaj w klubie... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Reklama

Wysłany: Wto Lut 03, 2009 13:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: