Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam,pojutrze jadę na konsultację... :D

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylunia1987
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 12:43    Temat postu: Witam,pojutrze jadę na konsultację... :D Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
Od dluzszego czasu sledze to forum.Bardzo mi pomoglo podjac decyzje o operacji u dr Jochan.Moze zaczne od poczatku...Urodzilam sie z zezem bieznym lewego oka wtraz z niedowidzeniem.W wieku 8lat mialam operacje,ktora abcolutnie nie pomogla mi w jakosci widzenia,ale rzynajmniej mialam proste oczka.Przez tyle lat bylo wszystko w porzadku i jak zaczelam prace w biurze przed komputerem dwa lata temu,to oko zaczelo mi zezowac rozbieznie.Najciekawsze jest to,ze jak zamkne prawe oko to lewe sie samo ustawia na wprost.Nieraz zez jest wiekszy,nieraz prawie niewidoczny...Jade na konsultacje do dr Jochan na srode.Bede jechac pociagiem ok 600km.Koszty bede ogromne-sam pociag mnie wyniesie tam i z powrotem razem z chlopakiem ponad 600zl.Boje sie,ze nie wystarczy jedna operacja,a na druga nie bedzie mnie stac wogole.Na konsultacje tez bede zmuszona w swoim miescie chodzic.
Mam pytanko,nie widzialam nigdzie jak dojechac z PKSu najlepiej na Tarnopolska 74 do doktor?Jesli gdzies jest,prosze odeslijcie mnie...
Pozdrawiam wszystkich "problemowcow" z zezem,to naprawde utrudnia kontakty miedzyludzkie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Paź 18, 2009 12:43    Temat postu:

Powrót do góry
malutka
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc Wink
no koszty rzeczywiscie nie zbyt ciekawe.. no ale najwazniejsze ze coś działasz. A jaki masz kąt? duzy ten zez? bo jesli nie, to mozliwe ze 1 operacja wystarczy.. a gdybys nie miala pieniędzy na kolejną to zawsze moze byc NFZ, tylko ze dlugo się czeka w Zabrzu napewno.
Co do trasy niestey nie pomogę.
kamcia
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sylunia to super że się zdecydowałaś
A co to za pociąg ,że az tyle kosztuje?
nori22
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest dzial z informacjami jak trafic do dr j dokonalas dobrego wyboru!!! ja tez bylam przekonana ze dwie to absolutne min a okazalo sie ze po1 sa fajne wyniki i kolejna operacja to odlegle plany wiec nie ma sie co martwic na zapas!!!powodzenia:)
Powrót do góry
Pi0tR
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Nie Paź 18, 2009 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi sie niestety nie udalo Sad

ale rowniez zycze powodzenia Smile
Powrót do góry
sylunia1987
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to bylam...zabieg na 4.12,ale najwazniejsze,ze wystarczy tylko jedna operacja!!!Pani dr powiedziala,ze po jednej napewno bede juz zadowolona Very Happy z tym,ze okazalo sie,ze drugie tez mi zezuje co mnie zadziwilo.Pani dr powiedziala,ze na stole operacyjnym zadecyduje czy tez zoperuje odrazu.Na szczescie koszty wzrosna wtedy "tylko" o 500zł.A pociagi to tlyko jezdza InterCity stad te ceny.Na szczescie ojczym pozyczyl autko-tzn,wyblagalam i dojechalismy za 180zł tam i spowrotem...popsulo nam sie po drodze,przed gabinetem prawie dostalismy mandat za zle parkowanie,pani doktor wyleciala,zeby nas usprawiedliwic Smile bez przygod sie nie obylo ;D
Powrót do góry
g11
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie chciałem pisać ze lepiej wziąśc auto jeśli sie jedzie we dwóch,.
także teraz pozostaje jedynie odpowiedni temat w dziale odliczanie
.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 29, 2009 20:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: