Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam serdecznie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Converse
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Jestem nowy na forum, chociaż dołączyłem już w 2008 roku, bo wtedy to zaczynałem intensywnie myśleć o zabiegu kosmetycznym na moje lewe oko [mam zeza rozbieżnego, a właściwie miałem, ale niestety znów wraca, ze zwględu na to, że od urodzenia mam niezbyt ciekawą wadę wzroku - całkowite niedowidzenie (mam problem nawet z określeniem prawidłowej ilości palców z odległości około metra...) i dlatego zez wraca, bo lewe oko praktycznie nie działa, to znaczy nie patrzy na wprost, dlatego zez wraca]. Dzisiaj byłem u okulisty i wreszcie jest szansa na to, że w moim życiu znowu coś się zmieni. Z gabinetu wyszłem z ważnym na rok skierowaniem na mówiąc krótko drugi już w moim życiu zabieg (poprzednio byłem operowany w 1999 roku i miałem wtedy 6 lat - niestety nie mogę za dużo powiedzieć, bo sam nie za dużo wiem, ale wiem tyle, że była to ponoć bardzo poważna operacja - bodajże na 6 mięśni). Skierowanie jest ważne standardowo na terenie całej Polski dlatego od razu na myśl przyszedł mi Kraków (bo właśnie tam - w Witkowicach byłem operowany gdy miałem 6 lat) no i oczywiście Katowice (przez całe dwa lata miałem nadzieję na spotkanie z podobno tą niesamowitą dr Jochan, o której zresztą dowiedziałem się z tego forum w 2008 roku). Teraz moje marzenie na spotkanie z tą niesamowitą osobą może w końcu się spełnić. Już od dzisiaj zaczynam intensywnie myśleć o wizycie - zresztą jak najszybszej u dr Jochan. Mam tylko kilka problemów, dlatego piszę właśnie tu Wink - nie wiem, gdzie dokładnie mógłbym ewentualnie umówić się na pierwszą w życiu wizytę z tą niesamowitą osobą. Pamiętam, że kiedyś był na forum taki fajny poradnik, który mówił co, jak, gdzie i kiedy o zabiegach, niestety teraz nie mogę go znaleźć, ale coś nie coś pamiętam. Wiem, że w grę wchodzi wizyta u Pani doktor w Klinice 2000 w Katowicach oraz o ile dobrze pamiętam w jednym ze szpitali w Zabrzu, gdzie również podobno przyjmuje Pani doktor. Nie mam pojęcia gdzie najlepiej się udać. Dzisiaj okulista wspominała mi, że za wizytę będę musiał zapłacić około 100-200 złotych, ale to nieważne, bo w tej chwili żadne pieniądze nie są w stanie wynagrodzić mi ewentualnej, późniejszej i całkowitej zmiany życia (chodzi o możliwość wykonania zabiegu) bardziej chodzi tutaj niestety o operację, która będzie musiała być refundowana, ponieważ moich rodziców nie stać na prywatną operację. Chodzi mi teraz tylko o to, czy w Klinice 2000 w Katowicach jest możliwe wykonanie zabiegu ale refundowanego przez NFZ. Oczywiście wiem, że będę musiał czekać, ale przecież to normalne i już dawno zdaję sobie z tego sprawę. Po prostu chodzi o to gdzie najlepiej mógłbym się udać na ewentualną pierwszą konsultacje i wizytę u Pani dr Jochan. I oczywiście czy jest możliwe wykonanie tego zabiegu w Klinice 2000 w Katowicach, ale za refundacją NFZ. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Jestem gotowy nawet juz jutro zadzwonić i umówić się na ewentualną pierwszą wizytę. Jest to dla mnie bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 08, 2010 19:26    Temat postu:

Powrót do góry
g11
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bracie dzwoń! Na pierwszej stronie tego wątku masz aktualny numer telefonu do Zabrza(tam przyjmuje dr Jochan)
Co do zabiegu nfz, to niestety sytuacja jest na chwilę obecną dramatyczna gdyz kolejki 2-3lata labo i więcej. Koszt zabiegu prywatnego to 2000złotych.
llukas86
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak. Mam nadzieję, że po kolejnym zabiegu moje oczy będę wreszcie proste. Pozdro Smile
Converse
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, a Klinika 2000? Jest jakaś możliwość wizyty u dr Jochan? Czy teraz tylko Zabrze?
Powrót do góry
nori22
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem w klinice sa konsultacje po zabiegowe natomiast do zabiegu dr kfalifikuje w zabrzu ale zadz moze dr pujdzie na reke
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lut 12, 2010 19:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: