Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień dobry :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robaczek
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Sob Sie 14, 2010 13:45    Temat postu: Dzień dobry :) Odpowiedz z cytatem

Mam na imię Mariola. Jestem mamą 4 dzieci. Tylko najmłodsza jest tak naprawdę zdrowa, każde z nich ma jakiś problem zdrowotny.
Syn- Zespół Aspergera, córka Karolina- wrodzona wada serca i astma, najstarsza córka Kornelia 7,5 roku ma zeza rozbieżnego naprzemiennego (chyba nic nie pokręciłam). Przez prawie 4 lata chodzilismy z nią do różnych okulistów "w rejonie" i własciwie poza zmianą szkieł nic się nie działo.
W maju 2009 trafiliśmy do Scanmedu do dr Bilskiej. Z miejsca została zakwalifikowana do zabiegu, który miał się odbyc 23.08.2010. W lutym tego roku termin został przesunięty na luty 2011. Kilka dni temu znów przesunięto na 8 wrzesień tego roku, czyli za niecały miesiąc.
Na forum trafiłam dopiero wczoraj.
dopadły mnie poważne wątpliwości, co oczywiście zrozumiałe, ale...
przeszperałam z grubsza forum i jakis super rekomendacji tej p. dr nie ma, poza tym, jesli dobrze zapamiętałam zabieg ma wykonać dr Filipowicz.
Trochę się przestraszyłam tych różnych opinii (uda się lub nie) nt dr Wójcik. Pewnie niesłusznie... Chyba ostatecznie podjełam decyzję, że skonsultuję ją u dr Kaczmarek.
I nie wiem co mam zrobic, muszę umówić wizytę jeszcze w sierpniu, ale jak pisałam chyba już nie do dr Bilskiej, tylko jakiejś innej dr.
Nie wiem czy w ogóle samemu mozna zadecydować kto ma operować??? Rozumiem , ze termin wyznaczony jest przypisany konkretnemu lekarzowi i zmiana lekarza to pewnie też zmaina terminu... Ale coś mnie tak jednak kusi, zeby ją jeszcze skonsultować przed zabiegiem...
Córka miała w styczniu wycinane migdały i potem był problem z wybudzeniem po narkozie, i normalnie mam Shock jak pomyślę, że znów czeka ją narkoza...
To tak z nerwów Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Sie 14, 2010 13:45    Temat postu:

Powrót do góry
aniamarek121
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Nie Sie 15, 2010 06:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nasze dzieci operowala dr Beata Kaczmarek. jestesmy bardzo zadowoleni. oczka sa prosto. ma bardzo dobre podejscie do dzieci. operacja to nawiekszy stres dla rodzicow. my chodzimy do Pani dr na ul.bociana 4 Krakow do centrum leczenia zeza. tel do rej. 604 878 627. porozmawiajcie z pania dr o operacji ,by operowala twoje dziecko.
Powrót do góry
Gosia31
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CześćSmile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Mar 26, 2011 18:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: