Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barbados42
Sześciolatek
Sześciolatek

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 18:10    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich na imię mam Barbara lat43 męzatka . Mam zeza zbieżnego kąt 30 stopni byłam u dr Jochan rok temu i ciągle zastanawiałam sie czy isc na ten zabieg. Teraz zadzwonili do mnie z kliniki i umówiłam sie na zabieg na 3 wrzesien bo byłby Z NFZ ale ciągle sie wacham czy mi on pomoże z takim kątem no i mysle ze 1 zabieg nic mi nie da tylko oko bedzie czerwone i zez to juz całkiem bede wygladac no i to gojenie dosc długo trwa a wychodzic trzeba na zewnątrz człowiek w domu nie może siedziec .Jeszcze dochodzi strach i czy bedzie oko bolało po zabiegu kiedy oglądałam filmik to wygąda to okropnie najbardziej martwi mnie to ze bedzie całe czerwone i musze sie przyznac ze boje sie tego bólu po zabiegu . Ale wam tu nudze sama nie wiem czego chce inni tutaj sa bardziej zdecydowani nie to co ja eh ja to jestem niezdecydowana mam mętlik w głowie. Inni z takim kątem by sie pewnie nie zastanawiali chyba jestem juz za stara , wydaje mi sie ze młodsi maja wieksze szanse na pozbycie sie tego dziadostwa mięsnie maja lepsze niż w moim wieku ato też chyba ma jakis znaczenie Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 24, 2010 18:10    Temat postu:

Powrót do góry
GreenLady
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczerwienienie wcale nie jest takie duże, na 2 tyg. dostaniesz zwolnienie (jeśli chodzi o pracę). A co do normalnego wychodzenia, to ewentualnie tydzień lepiej posiedzieć w domu, bo ja np byłam dość słaba po zabiegu i wgl to z nudy siedziałam w łóżku, ale już potem to wystarczy jakieś okularki przeciwsłoneczne założyć, żeby słońce nie raziło i będzie ok. Nie zastanawiaj się, idź na zabieg:)!
Powrót do góry
barbados42
Sześciolatek
Sześciolatek

PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem czy nie duze ja mam miec robione 2 mięśnie a ty ile miałas a co do okularów słonecznych to wiesz zależy czy słonce bedzie swieciło jeszcze w tym miesiacu Smile a czy cos cie bolalo po zabiegu?
Powrót do góry
GreenLady
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie nie wiem ile mięśni, ale na pewno więcej niż jeden, bo mam zrobione dwa oczka:) Ja tam się nie przejmuję, okulary przeciwsłoneczne założyłam nawet o 20.30 jak wychodziłam z kliniki a było już całkiem ciemno. W pociągu też ich nie zdejmowałam. Zaczerwienienie jest naprawdęniewielkim problemem, już po tygodniu u mnie jest prawie niewidoczne. Większym problemem jest to, że jeden zabieg nie wystarczył i w zasadzie nie ma poprawy, ale o tym już nie będę sięrozwodzić, bo poruszam to chyba w każdym wątku, w jakim zabiorę głos;p
Powrót do góry
madziara189
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sie czego bac- ja milam tez takie obawy ze pewnie tez juz jestem za stara ze bede zyla z tym juz do konca zycia a co do zeza to uwiez mi ja mialam napewno wiekszy jeden miesien mialam skracany o 8 mm !!! Nie wachaj sie warto!!!
barbados42
Sześciolatek
Sześciolatek

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do madziara189 skoro piszesz ze warto to czy u ciebie jest poprawa i jakiego miałas zeza i po ilu juz jestes zabiegach jesli moge zapytac .Czy moze mi ktos powiedziec czy oko po zabiegu boli czy tylko przy poruszaniu gałką ??
Powrót do góry
Kaś446
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile Boli tylko przy poruszaniu gałką Smile Jest to bardziej nieprzyjemne wrażenie niż ból.
Zobacz moje zdjęcia, też jestem wiekowa i zdecydowałam się na zabieg. Jeśli bardzo męczy Cię Twój zez, to nie czekaj, 30 stopni to dużo.
Powrót do góry
dobdorota
Dzidziuś forumowy
Dzidziuś forumowy

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Ja miałam zabieg równo tydzień temu. Tak jak u Ciebie zabieg mi się przyspieszył i na strach miałam tylko tydzień. Dziś byłam pierwszy dzień w pracy a w sobotę jeździłam już samochodem. Oko jest trochę zaczerwienione ale nie ma z tym jakiegoś większego problemu. To co czuję to nie jest ból tylko dyskomfort. Owszem pierwsze dwa trzy dni były trochę denerwujące bo oczko kuło, trochę piekło i łzawiło. Przy ruchu gałką trochę bolało. Ale to da się wytrzymać. Nie martw się i decyduj się na zabieg. Tylko nie jedz i nie pij od 7 rano bo ja (głupia) napiłam się dwa łyki wody o 10 i potem musiałam 5 godzin odczekać bo przy narkozie trzeba być na czczo. Pozdrawiam! Trzymam kciuki!
barbados42
Sześciolatek
Sześciolatek

PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje wszystkim dodaliśćie mi troche odwagi nie waham sie juz myśle ze gdybym nie poszła zawsze myślałabym jak by było gdybym jednak sie zdecydowała mam nadzieje ze bedzie dobrze bo gorzej chyba byc nie moze nie chce miec zeza rozbieżnego pozdrawiam wszystkich Smile
Powrót do góry
kamcia
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Czw Sie 26, 2010 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbados ale głupoty wypisujesz naprawdę ból jest sprawa indywidualną ale nie jest on znowu jakiś super wielki, tak samo zaczerwienienie jedni mają, mocniej inni mniej, ja najgorzej czułam sie po pierwszym zabiegu.Miałam bardzo dużego zeza rozbieżnego poprawa była duża.Następne juz ,za drugim razem nie były takie złe miałam operowane oba oczka i po paru dniach jeździłam juz samochodem.

Więc nie martw się tylko rób badania a my wszyscy trzymamy kciuki jeżeli nie pojedziesz będziesz żałować do końca życia
barbados42
Sześciolatek
Sześciolatek

PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje Kamciu jak to się mówi strach ma wielkie oczy Smile to prawda ze jeśli bym nie poszła pewnie prędzej czy póżniej bym żałowała i myślała jakby moje oczy wyglądały po zabiegu , badania robie w poniedziałek a w piatek zabieg pozdrawiam ciepluto
Powrót do góry
barbados42
Sześciolatek
Sześciolatek

PostWysłany: Pon Sie 30, 2010 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zabiegu zostało 4 dni a ja czytam dzisiaj sobie opinie niektórych po zabiegu i mam wątpliwosci np uzytkownik g11 i basti piszą ze mają rozbieżnego po zabiegu czasem a mieli zbieżnego to nie wiem co myślec czy warto iśc bo moze być gorzej boze mam już 100 myśli naraz ;(
Powrót do góry
kamcia
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sro Wrz 01, 2010 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barbados nie czytaj za dużo bo nie potrzebnie sie nakręcasz.
Będzie dobrze.
Motylek
Sześciolatek
Sześciolatek

PostWysłany: Czw Wrz 02, 2010 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam kciuki Smile musi byc dobrze!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Gosia31
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sob Mar 26, 2011 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CześćSmile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Mar 26, 2011 18:59    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: