Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witam serdecznie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marcelina71
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Pią Paź 15, 2010 15:08    Temat postu: Witam serdecznie Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie.
Tyle lat "współpracuje" z komputerem a mam problem żeby znaleść "miejsce" żeby się z Wami przywitać i przedstawić, aż wstyd poprostu.
pozdrawiam
marcelina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 15, 2010 15:08    Temat postu:

Powrót do góry
ewa5809
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Nie Paź 17, 2010 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Cię Marcelinko...powiedz nam cos o sobie,masz tu ludzi ,którzy chętnie pomogą a na forum mnóstwo informacji.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
andziaaa
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Wto Paź 19, 2010 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj Smile czekamy czekamy oczywiście na więcej info Smile
Powrót do góry
marcelina71
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie,
jak miło , że sie odezwaliście. Coś o sobie? proszę
Mam 39 lat. w wieku 4 lat miałam operację zeza oka lewego. No i nosiłam sobie okularki, czasami nie nosiłam Róznie bywało, nie miałam z tego powodu kompleksów. Oczki nie są proste ale jak się kontroluje to nawet nie jest tak źle. Mam wspaniałego męża, wspaniała córeczkę, pracuję, mam przyjaciół więc pomyślicie o co mi chodzi nie? Z tym można żyć, trzeba być silnym psychicznie to się udaje. Ale przyszła pora i na mnie...moje prawe oko zaczyna "wariować", a jak się zdenerwuje albo wpatruję (taka jak teraz pisząc) to leci do środka...zezuje najnormalniej w swiecie. To uda się kontrolować ale czasami się nie chce (tak jak teraz bo nikt nie widzi), a czasami nie daję rady i uciekam wzrokiem-a to różnie ludzie odbierają.Nie spotkała mnie żadna przykrość z tego powodu (przynajmniej głośna).
I od pewnego czasu "latam"sobie po internecie i doczytałam się o operacji zeza. Teraz to praktycznie wiecej podchodzi pod zabieg kosmetyczny. No i skoro można to czemu ja mam nie spróbować? może zrobie zdjęcie patrząc prosto w obiektyw? abo bedę dyskutować z gościem patrząc mu prosto w oczy z promiennym uśmiechem? może poprostu zacznę sie wiecej uśmiechać? a w głowie zgaśnie kontrolka "pilnuj oka".Może? I trafiłam na Wasze forum i czytam i czytam i chyba zaczynam się bać. Podwójne widzenie? reoperacja? Mój okulista powiedział mi kiedyś że to moja fobia, z tym się żyję. Pewnie że tak -jestem zywym przykładem tego.Ale jak mój mąż mówi"proszę kochanie , jak chcesz to proszę" to dlaczego nie spróbowaćprawda? A to widać, i ja to czuje...jak ono ucieka. I jak sobie "ustawiam" to słabiej widzę, jak zezuje po cichu to wyraźniej...
Miałam " o sobie" a wyszedł poemat, tak mam. I sumując czytam forum i szukam odpowiedzi czy podpowiedzi. Chciałabym zobaczyć np. jak wyglądały czyjeś oczka przed operacją a jak po niej? Co z tym podwójnym widzeniem? i wogóle chciałabym podjąć decyzję a waham sie bardziej niz moja córcia.
pozdrawiam serdecznie i zycze miłego dnia
Powrót do góry
andziaaa
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matko jakbym czytała siebie, szczęśliwe życie, rodzina zero przykrych doświadczeń z powodu zeza i to ostrzezenie w głowie "kontroluj oczy kiedy z kims rozmawiasz" Very Happy kobitko bierz sie za siebie i to raz dwa:) ja jestem juz po 1 zabiegu teraz czekam na 2 trzeba byc dobrej mysli. Jesli chodzi o fotki zajrzyj w dział "nasze zdjęcia" znajdziesz tam fotki przed i po zabiegu przeróżnych przypadków. Mam nadzieje że niedługo dodasz tam swoje:) na forum w dziale "nasi lekarze" masz opisanych specjalistów, wierze że wybierzesz dobrze i do dzieła! trzymam kciuki kochana
Powrót do góry
marcelina71
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie znalazłam zdjęcia, niesamowite. Jeszcze poczytam o lekarzach.
Dużo piszą o dr Jochan (tak?) ale to cała Polska do przejechania jak dla mnie. A jak pierwsza operacja bedzie niezadowalająca to następna też jest tak samo płatna? Duże koszty co?
Biore się za siebie, przynajmniej taki mam plan. Dziękuje za ciepłe słowa.
Powrót do góry
andziaaa
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Czw Paź 21, 2010 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uwierz mi do niej warto przejechać taki kawałek:) ja z wizyty od dr Krysi wyszłam z płaczem ze szczęscia. zadzwon umów wizyte może akurat uda się na nfz bo teraz zabiegi przyspieszyły, po operacji może być tylko lepiej więc bądz z takim nastawieniem jakie masz i do roboty Smile
Powrót do góry
malina
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Nie Paź 24, 2010 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj:)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Paź 24, 2010 08:40    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: