Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pozdrowienia z Warszawy! :-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiulenka
Fasolka
Fasolka


Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 21:48    Temat postu: Pozdrowienia z Warszawy! :-) Odpowiedz z cytatem

Witam Was!

Od niedawna wiem o istnieniu tego forum. Cieszę się, że jest takie miejsce, jednocześnie kopalnia wiedzy.
Od urodzenia mam zeza lewego oka (uszkodzenie tarczy nerwu wzrokowego). Jakoś nauczyłam się z tym żyć, tym bardziej, że dotąd żaden z lekarzy u których byłam nie dawał mi nadziei, że można coś z TYM zrobić. Na wiele lat temat "naprawy" oka poszedł w zapomnienie, starałam się zaakceptować to jak wyglądam, co nie zawsze było łatwe...
Kiedy przeczytałam o Pani dr K. Jochan zatliła się nikła iskra nadziei, że może po wielu latach Ona będzie miała jakąś koncepcję. Jestem już umówiona na wizytę i okaże się co dalej i czy jest dla mnie jakaś szansa.
Pozdrawiam! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 05, 2011 21:48    Temat postu:

Powrót do góry
malutka
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 27 Wrz 2007
Posty: 519

PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile szczerze to miałam podobną sytuację. Mi rownież kazdy lekarz tłumaczył że nie mam co liczyc na operacje, wręcz wyśmiewali moje pomysły..
aż wkoncu znalazłam forum i własnymi siłami wygrałam z poprzednimi lekarzami Smile
tak zwane pogodzenie się z własnym losem (gdy mowi tak lekarz) to najgorsze co moze byc. Oni nie są na naszym miejscu i nie wiedzą tego co my czujemy.
A pani dr Jochan jest inną osobą, ona rozumie to w 100% i daje z siebie to 100% dla nas.
Wiec zyczę powodzenia!
_________________
.. Behind blue (ugly) eyes ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 09, 2011 11:52    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

STRABISMUS  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group