Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dzień dobry wszystkich zezolkom:)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chanellove
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Nie Sty 27, 2013 18:32    Temat postu: Dzień dobry wszystkich zezolkom:) Odpowiedz z cytatem

Pochodzę z Poznania, moja córeczka ma zeza rozbieżnego na przemian, wady brak, zez jest tylko w tedy jak się zamyśli, jest zmęczona itp. Jak jest na czymś skupiona to potrafi utrzymać oczy równo.
Jak do tej pory czytałam tylko pozytywne opinie o dr.Jochan , aż nie do wiary że tylko ona najbardziej jest polecana w całej Polsce. Jestem w stanie jechać do każdego miasta, lecz mam wątpliwości czy oby nie są to w większosci reklamy .Zresztą jak czytam o zabiegach 10 krotnych to juz nie wiem czy nie chodzi o kasę dla dr.Hrm
Może ktoś wie gdzie bliżej Poznania warto się wybrać do dobrego strabologa ???Bedę wdzięczna:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 27, 2013 18:32    Temat postu:

Powrót do góry
bioweapon
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety, cześć
joguspl
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 17:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj!

Jeśli chodzi o dziecko, to wiadomo, ze człowiek chciałby jak najlepiej! Mój synek też ma zeza i czekamy na wizytę właśnie w Poznaniu u dr Gotz Więckowskiej. Ufam jej w sprawie operacji u dorosłych, aczkolwiek jeśli chodzi o dzieci niestety nie mam doświadczenia.
Sama będę operowana u Pani dr Gotz za niespełna miesiąc, natomiast z synkiem idę tylko na konsultację i zobaczę. Konsultację mamy 19go lutego, jeśli jesteś zainteresowana, mogę opisać wrażenia "po wizycie".
Najgorsze jest to, że w Poznaniu bardzo dobre opinie słyszałam tylko o dr Gotz Więckowskiej Sad więc wyboru za bardzo nie ma.
kamcia
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej ja też jestem z Poznania byłam z moją córcią w centrum św.Jerzego u doktor Karolak.Jednak gdy ja pojadę na kontrolę do Zabrza to zabiorę ją ze sobą.Jeżeli kiedykolwiek miałby mieć operację to tylko u dr.Jochan.
Moja córcia nie ma wady tylo oczko delikatnie leci do środka leczenie pewnie trochę potrwa i ciężko byłoby mi leczyć w Zabrzu to w końcu trochę daleko jest.Ale gdy będe niezadowolona z przebiegu leczenia to dam radę i pokonam tę odległość.
joguspl
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lut 01, 2013 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kamcia, a tam przyjmują na fundusz? Jak długo czekałaś na wizytę? Mam podobną sytuację z synkiem i szukam kogoś na miejscu.
kamcia
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie centrum niby jest napisane ,że przyjmuja na fundusz ale nie dopytałam jak wychodziłam.Ja byłam prywatnie czekałam ok. tygodnia na wizytę koszt 110zł z badaniami.Zadzwoń zapytaj.Ja kontrolę będę miała dopiero wiosną.Jak zużyję jedną buteleczkę kropelek to będę mogła obliczyć termin wizyty i może się by udało umówić na nfz.
joguspl
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek sobie tam zadzwonię i dopytam jak to jest z tym NFZ. Mój mały ma minimalny kąt rozbieżnego, niewidoczny gołym okiem i niewielką nadwzroczność na prawym oku. Dodatkowo ma plamę na tęczówce, którą bym chciała dokładniej zbadać.
W poradni leczenia zeza na Długiej kazano mi przyjść po 3 miesiącach, wówczas zdecydują czy ma nosić okularki i tyle (ma widzenie 3D, przestrzenne i obuoczne), jednak ja dmucham na zimne, bo sama zaczynałam z minimalnym kątem, a teraz ...
Zobaczę jak będzie 19go u dr Gotz i będę działać dalej. Dzięki!
chanellove
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam kochani:) Też umówiliśmy sie do dr.Więckowskiej iz tylko o niej słyszeliśmy dobre opinie.
Oczywiście ze bardzo chce żebyś opisała wizyte, my mamy dopiero na kwiecień. Ja akurat nie mam jakoś obaw do niej i jeśli trzeba będzie operować oczka , a pewnie tak to nie będę miała obaw. Wspominałaś coś o regulowanych szwach, czytałam o tej metodzie i bardzo bym chciała żeby u nas też tak się odbyło. Oczywiście że szanuje Panią dr. z Zabrza lecz przeraża mnie jak czytam o osobach co idą na któryś zabieg z kolei, to że jest miła to dobrze dla mnie natomiast to nigdy nie miało znaczenia jaki kto jest, tylko to jaką posiada wiedzę , nie musi "ciupciać " sie z moim dzieckiem tylko musi sprawić że mu zaufam.
Powrót do góry
DonatanSolejek
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Sob Sty 04, 2014 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja wszystkich bardzo serdecznie Smile

Pozdrowienia z Sosnowca Smile
Reklama

Wysłany: Sob Sty 04, 2014 19:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: