Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zrozpaczona

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agabiel11
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 22:28    Temat postu: zrozpaczona Odpowiedz z cytatem

Witajcie kochani nie bylo mnie tu dlugo bo tak jakos zycie plynie praca dom na nic nie ma czasu staram sie na co dzien nie myslec o tym ze mam zeza ale czasem sie nie da ktos zawsze o tm przypomni ostatnio w pracy jedna PANI ZACZELA WYZYWAC MOJA KOLEZANKE KTORA TEZ MA ZEZA "ZEZOWATE SZCZESCIE" UWIERZCIE MI WSZYSTKO DO MNIE WROCILO SZLAM Z PRACY I LZY PLYNELY MI JAK GROCHY JAK KTOS MOZE BYC TAK PODLY ?CHOC NAWET NIE DOTYCZYLO TO MOJEJ OSOBY CZULAM SIE JAKBYM DOSTALA W MORDE NIE UMIEM OPISAC JAKIE UCZUCIA MNA TARGALY PRZEPRASZAM ZE PISZE BEZ KROPEK I PRZECINKOW ALE CHCE NAPISAC WSZYSTKO ABY NIC MI NIE UMKNELO JESTEM PO DWOCH OPERACJACH TERAZ ROK TEMU MIALAM OSTATNIA U DR JOCHAN I NIE WIDZE REZULTATOW CZEKAM TERAZ NA TERMIN BO NIE STAC MNIE NA TO ABY WYLOZYC TAKA KASE MAM MEZA I DZIECKO ALE NIE CZUJE SIE DOBRZE NIE MAM Z KIM POGADAC SZUKAM BRATNIEJ DUSZY MA DOSC WSZYSTKIEGO NIE MOGE ZNALEZC NORMALNEJ PRACY BO NIKT NIE POTRZEBUJE ZEZOLA CZASEM MAM TAKIE MYSLI ZE AZ WSTYD MAZ NAWIAZAL ZNAJOMOSC Z PEWNA PANIA PISAL Z NIA NADAL MOZE TO ROBI A JA CIAGLE PLACZE NIE UMIEM SPOJRZEC NIKOMU W OCZY MAM TAKIEGO DOLA ZE ZYCIE SIE DLA MNIE GDZIES KONCZY NIE UMIEM TEGO OPISAC CO CZUJE WIEM TYLKO ZE JEST WIELE TAKICH OSOB JAK JA ALE TO MNIE NIE POCIESZA BEDE WALCZYC O PROSTE OCZY ALE NIE WIEM CZY UDA MI SIE TO OSIAGNAC JAK NA RAZIE TO DOL TOTALNY POZDRAWIAM SERDECZNIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lut 21, 2014 22:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: