Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cześć wszystkim :)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daisy321
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Sob Lis 01, 2014 19:50    Temat postu: Cześć wszystkim :) Odpowiedz z cytatem

Witam!
Znalazłam te forum całkiem przypadkowo i mam wielką nadzieję, że znajdę tutaj coś na temat problemu z którym się męczę już jakiś czas, a mianowicie widzę podwójnie!
Obecnie mam 26 lat,w wieku 5 lat miałam operowane jedno oko na zeza skośnego, a drugie na zeza zbieżnego. Jakie miałam odchylenia to nie mam pojęcia. W każdym bądź razie kosmetycznie wyglądam idealnie. Tylko lekarz podczas badania jest w stanie zauważyć, że mi ucieka oko tzw. zez ukryty. Dodam, że nie mam widzenia obuocznego, z 10 lat było ćwiczeń na oczy, potem nie nosiłam dobre kilka lat w ogóle okularów, aż dostałam podwójnego widzenia i noszę od 5 lat szkła pryzmatyczne, które mi w pewien sposób pomogły na okropne bóle głowy i oczu, ale do tej pory są one dobrane nie do końca odpowiednio, bo obraz widziany podwójnie przemieszcza się. Byłam u kilku lekarzy, którzy mnie bardzo zniechęcili..... tzn muszę się nauczyć z tym żyć.... ale jak można żyć jak ciągle boli głowa i oczy, tak żyć się normalnie nie da. Okulista, który dobiera mi szkła pryzmatyczne uważa, że jak ruszę oczy to zrobi mi się zez rozbieżny.....
Wszelkie informacje na temat osób z podwójnym widzeniem mile widziane Smile szukam obecnie dobrego okulisty, który dałby mi nadzieję, że można coś z tym zrobić.
Pozdrawiam wszystkim,
Monika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Sob Lis 01, 2014 19:50    Temat postu:

Powrót do góry
DamienMorys
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i ja wszystkich forumowiczów Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
safiraa1
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam się i ja ze wszystkimi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 19, 2014 12:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: