Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

hejka :*
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiaczek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 11:52    Temat postu: hejka :* Odpowiedz z cytatem

Witam Was Koffani , mam 17 lat i postanowilam ze w te wakacje musze zrobic cos z tym moim oczkiem,myslalam juz o tym o wiele wczesniej, ale dopiero teraz udalo mi sie namowic rodzicow.Nie wiem moze nie mam az takiego mocnego strabiego , no ale troszke go widac w okularach i naprawde moim marzeniem jest sie go jak najszybciej pozbyc.Bardzo sie ciesze ze znalazlam takie swietne forum Smile i wszystkich Was serdecznie pozdrawiam :* 2 lipca jade na wizyte u dr Jochan do Zabrza- to Wasze forum mnie do tego naklonilo Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 27, 2007 11:52    Temat postu:

Powrót do góry
sylwiaa1989
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam Very Happy Super , że sie zdecydowałas Smile Teraz tylko czekać do poniedziałku Very HappyVery Happy Jak możesz to umieść zdjecie twoich oczek w dziale "nasze zdjęcia" Smile
kasiaczek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestesty nie mam cyfrowki, a do koma brakuje mi kabelka, ale jak bede miala troche wiecej czasu to poszperam w moich albumach i Wam zeskanuje
Powrót do góry
sylwiaa1989
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok Very Happy
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się prawdopodobnie wybiorę 2-go lipca do Zabrza, więc pewnie na siebie trafimy Smile Witaj w klubie Very Happy
aga_em
Moderator
Moderator

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc Kasia i gratuluje szybkiej decyzji Smile
kasiaczek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co wczoraj sie troche zalamalam, bo najwyrazniej nie mam zbytnio szansy pozbyc sie tego cholerstwa w te wakacje, dr jochan powiedziala przez tel. ze urlopy i ze troche zapozno dzwonie Sad teraz to juz starcilam nadzieje na wszystko.Juz 2 rok prosilam o to rodzicow mowilam im o tym na poczatku maja ze chce w te wakacje no wiecie co no i tyłek jestem strasznie wkorzona na moich starszych ze nawet sie mna nie zainteresuja i przeciez sto razy juz im mowilam jakie to dla mnie wazne Sad i zeby wczesniej zadzwonili i mnie umowili Sad smutno mi Sad
Powrót do góry
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głowa do góry, nic straconego, urlopy też się kiedyś kończą Smile Do kiedy doktor Jochan jest na urlopie ?
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, kasiaczek, Ty nie zwlekaj tylko najlepiej zadzwoń do Soni i umów się na zabieg, niech Cię wpisze na liste, a do doktor możesz jechać na wizyte po urlopie. Mi Sonia przed chwilą powiedziała, że doktor jest w przyszłym tygodniu, więc przyjmuje w poniedziałek i czwartek w Zabrzu oraz w piątek w Bytomiu, nie wiem skąd Twoja panika, jedź czymprędzej Smile
kasiaczek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki ze spytam ale kto to jest Sonia??no ja jade 2 lipca do Zabrza na wizyte.Ale dr Jochan powiedziala ze w wakacje juz raczej nie ma terminow jedynie po 14 sierpnia ale to tak na 60%.Dlatego juz stracilam nadzieje nie wiem czy jest jeszcze sens jechac na ta wizyte ale jeszcze sie nie poddaje pojade tam i nie wiem moze jakos z ta Dr porozmawiam - pewnie to tylko moje marzenia i tak nic z tego nie wyjdzie ale sprobuje Sad bo ja nie wiem jak wy ale ja nie moge w ciagu roku szkolnego Sad Sad Sad
Powrót do góry
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nie panikuj, przecież nie musisz mieć zabiegu już teraz Smile Miesiąc czy 2 możesz poczekać, poza tym nie masz pewności ze jeden zabieg załatwi sprawe więc nie ma co się napalać Smile Jedź na spokojnie do Zabrza i dowiesz się jak jest z tym zezem u Ciebie, a reszta już się jakoś potoczy, nie ma się co załamywać, masz możliwosc pozbycia się go, więc może być tylko lepiej, tym powinnaś się cieszyć Smile
sasetka
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiaczek:
Cytat:
bo ja nie wiem jak wy ale ja nie moge w ciagu roku szkolnego

a to niby czemu???
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko można, trzeba tylko chcieć. Są dziewczyny na forum które po 12 dniach od zabiegu nie mają nawet żadnego śladu, że cokolwiek było robione, to nie jest jakiś kosmos, śmiało można sobie odpuścić te 10 dni szkoły plus 4 dni weekendowe i jest po sprawie Smile
kasiaczek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja naprawde balabym sie tak isc do sql poprostu sobie tego nawet nie wyobrazam Sad chyba wiecie jacy sa niektorzy ludzie od razu zaczna cos gadac i sie wypytywac , te ich komentarze(juz tyle razy przez to plakalam) Ja Was naprawde podziwiam i mam nadzieje ze Wy mnie tez jako tako rozumiecie pod tym wzgledem.Ja naprawde zrobie wszystko zeby moc miec ta operacje jeszcze w te wakacje- ale najgorsze jest to ze powoli trace juz nadzieje
Powrót do góry
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty jesteś niepoważna, Twoja nadzieja właśnie się teraz pojawiła, a to że ktoś zauważy to ze jesteś po zabiegu najmniej by mnie obchodziło. Takie rozkminy nie mają sensu. Jedź i działaj !!
Finki
Gość

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erni, robisz mi konkurencję, potworze.... Very Happy

Kasiaczku, Twoje obawy są dziecinne i mało poważne. Pozbycie się zeza jest chyba celem nadrzędnym, a to, że ktoś jest debilem i nie rzumie pewnych rzeczy to nie Twoja wina...
Powrót do góry
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finki - jesteś poza konkurencją Razz
sylwiaa1989
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiu szkołą nie ma co sie przejmować . Myśle ze pozbycie sie zeza jest wazniejsze od tego co inni mowia . A ty robisz ten zabieg prywatnie ?
kasiaczek
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raczej prywatnie, zalezy mi bardzo na czasie.jutro juz jade do zabrza hmm ciekawe jak tam bedzie.Jeszcze tak pomyslalam ze jak tu nie wypali to zadzwonie do krakowa do dr wojcik i zapytam czy daloby rade jeszcze w te wakacje. No zobaczymy jak to bedzie.Moze sie jeszcze jakos uda w te wakacje-od niedawna to moje najwieksze marzenie.No coz pozyjemy zobaczymy
Powrót do góry
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny

PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachowujesz się momentami jak rozpuszczona gówniara...Myślisz, ze jak masz kase to już wszystko załatwisz od razu, bez znaczenia gdzie, bez znaczenia kto Cię będzie operował. To zrób zabieg w Gdańsku na oddziale zabiegów rzeźniczych, pierwszego szpitala weterynaryjnego...Ty się opamiętaj dziewczyno, tutaj się liczy fachowość, profesjonalizm i zaufanie do lekarza, to są oczy, a nie tyłek, fakt, że oko będzie krwawe i nieestetyczne po zabiegu interesowałby mnie najbardziej, a Ty się pieklisz, bo chcesz mieć wszystko na wczoraj. Walić to jak to będzie wyglądało po zabiegu, efekt końcowy się liczy, zrozum to wreszcie...
Reklama

Wysłany: Sob Cze 30, 2007 21:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: