Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cześć wszystkim, dużym i małym!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plemo
Zaangażowany
Zaangażowany

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 15:26    Temat postu: Cześć wszystkim, dużym i małym!!! Odpowiedz z cytatem

Trochę byłem zakręcony kiedy znalazłem wczoraj z wieczora tą stronę(zakręcony samym faktem, że jest "takie miejsce") i zamiast się przedstawić w kolejności- jak należy wpisałem się gdzieś tam dalej. Ale nic, nadrabiam to w tej chwili. Mam na imię Przemek (plemo to taka stara ksywka z lat licealnych) mam 36 lat, żonę, córkę pięcioletnią i pracę też mam- więc chyba mam wszystko co chciałem mieć. Mam też- jak Wy go tutaj nazywacie- strabismusa, straba...no każdy wie co... i nie jest mi z tym(nim) lekko( i nigdy nie było) Tak więc przeglądałem wczoraj internet i wpisawszy "coś" pojawił się link do tego forum. Wszedłem tu i ożyłem (to mało powiedziane!) bo uwierzyłem, że coś można jeszcze zrobić z moim "problemem". Mam tego stra... a tam ZEZA od zawsze, zawsze zbieżnego, naprzemiennie i zawsze widocznego choć teraz chyba się powiększa. Nigdy o nim nie zapominałem, zawsze unikałem obiektywu, zawsze błądziłem wzrokiem w trakcie rozmowy ale teraz mam większy problem bo zostałem jakiś czas temu pedagogiem( moje szczęście, że pracuję z dorosłymi ludźmi) i kontakt "twarzą w twarz" z innymi mam codziennie... no i wcale się nie oswoiłem z tego powodu, dalej jestem "dziki" a jedyne co to wymyślam sobie nowe "techniki" by jakoś funkcjonować w tej profesji ale nie jest łatwo. ZNA KTOŚ Z WAS NAUCZYCIELA Z ZEZEM??!!! - wszak to jakaś.... lepiej nie pisać. No dobrze już trochę się przedstawiłem, wyspowiadałem i OK i mam nadzieję, dużą nadzieję, że coś dobrego stanie się jeszcze w moim życiu Very Happy Tylko muszę się tu jeszcze porozglądać, poczytać, popatrzeć i zacząć działać. ufffff.. no to cześć wszystkim, dyżym i małym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lip 08, 2007 15:26    Temat postu:

Powrót do góry
ziulka
EXPERT NA FORUM
EXPERT NA FORUM

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Przemek i czuj sie tu dobrze, rozgladaj czytaj i co tam jeszcze Wink tylko zacznij szybko dzialać.
A i nie dramatyzuj: "ZNA KTOŚ Z WAS NAUCZYCIELA Z ZEZEM??!!! - wszak to jakaś.... lepiej nie pisać." yyyhm yyyhm, no łatwo przyznaje nie było ( z satysfakcja przyznaję że od miesiaca moge uzywać czasu przeszłego) ale bez przesady w końcu liczy sie wartość merytoryczna nauczyciela MIMO WSZYSTKO!!!, a nie jak wygląda, czyż nie? Very Happy
Powrót do góry
Plemo
Zaangażowany
Zaangażowany

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziulka, wiesz o co chodzi Smile, merytorycznie to raz a kontakt wzrokowy to zdecydowane 2. Rozumiesz wymiana myśli i poglądów przenika 2x szybciej Smile a nie, ja coś mówię do kogoś i zerkam co rusz w sufit lub okno a kiedy na niego jednak zerknę, wtedy on zaczyna to co ja (sufit itp.) I w ten właśnie sposób koncentrujemy się na innych sprawach, które w pewien sposób odsuwają nas od meritum:) No a Tobie gratuluję, że masz to za sobą a ja będę działał i dawał znać co i jak. Dzięki, Hej,hej
Powrót do góry
sasetka
Administrator
Administrator

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Przemek:)
działaj-dzwoń-umawaj się na kontrole Smile ,chociaz teraz lekarze mają urlopy,ale zadzwonić zawszer można! Smile
jesteśmy z Tobą !
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ziulka
EXPERT NA FORUM
EXPERT NA FORUM

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemek wiem wiem o co chodzi Very Happy nawet bardzo dobrze ale czasami ta koncentracja na innych sprawach a nie na meritum też nie jest końcem swiata, mniejsza o to, ważne jest to żebyś zadzwonił do pani Doktor a ona Ci pomoże odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwieje wątpliwości, a potem juz bedziesz koncentrował sie na meritum ile wlezie Very Happy

ps. teraz przez tydzien pani doktor jest na wakacjach
Powrót do góry
Plemo
Zaangażowany
Zaangażowany

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ziulka,
to dobrze, że mnie informujesz o sprawach urlopowych bo mi pewne fakty na moment gdzieś umknęły Very Happy a sam siedzę właśnie nad wodą Smile . Ja ten tydzień sobie poczekam, telefony spisane czekają sobie bezpiecznie w portfelu czyli zawsze tuż, tuż... Very Happy Przez ten tydzień pomyślę sobie o czymś innym- nie ma sprawy Very Happy Hej,hej!

p.s. i wiatr, zdaje się, ucichł- idę sprawdzić Arrow
Powrót do góry
emotka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj Przemek Very Happy

Mnie w liceum uczyła biologii pani z zezem. Bardzo milo ją wspominam. Była cudowną, radosną kobietą bardzo lubianą przez uczniów. Ja sama studiuje polonistykę i mam styczność z dziećmi i młodzieżą. Też nie jest mi łatwo, ale staram się nie myśleć o zezie. Przypominam sobie często nauczycielkę od biologii, która mimo strabiego miała świetny kontakt z młodzieżą.
Powrót do góry
Finki
Gość

PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nauczycielka biologii??? Aż nie chce się wierzyć...
Emotko, czy Ty uważasz, że jak ktoś będzie Ci mówił, że Cię lubi to znaczy, że masz dać sobie spokój z leczeniem? Mam nadzieję, że nie...
Powrót do góry
ziulka
EXPERT NA FORUM
EXPERT NA FORUM

PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Finki nie bardzo rozumiem tego niedowierzania Very Happy a nauczycielka od chemii to wtedy jest ok ? Very Happy Very Happy Very Happy
Emotko fajna nauczycielka biologii to jedno, a sprawa komfortu w kontakcie wzrokowym to drugie, bierz sie za robotę !!! Smile
Powrót do góry
kola
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz

PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemek no witaj , Masz ,zone, core, prace, nas i tel do Dr powodzenia:)!
Powrót do góry
garfield
Maskotka forumowa
Maskotka forumowa

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam Pana pedagoga:D..uszanowanie:)
nie ma co zwlekać, juz nareszcie do tego doszłam:)...p.dr Jochan juz po urlopie z tego co wiem:)więc telefon w dłoń i dzwoooońSmile
pozdrawiam:)
Reklama

Wysłany: Nie Lip 22, 2007 11:36    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: