Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Poloneza zacząć czas...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzunior83
Dzidziuś forumowy
Dzidziuś forumowy

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 21:24    Temat postu: Poloneza zacząć czas... Odpowiedz z cytatem

Poloneza zacząć czas, czyli czas zacząć moją przygodę z tym forum Smile

Witam wszystkich bardzo serdecznie Smile

Właściwie to nie wiem dlaczego tak zatytułowałem swój post bo oczywiście na studniówce nie byłem. Zgadnijce dlaczego? Coś mi się wydaje że to przez zeza Smile(Tak naprawdę to nie tylko, ale nie ważne.) Wracając do głównego tematu nazywam się Marcin, dla niektórych zysiu a w internecie Dzunior. Mam 24 lata (kurcze ale jestem stary) i podobnie jak większość z obecnych na forum mam zeza. Postanowiłem napisać coś na tym forum bo mam cholerny dług wdzięczności do spłacenia wobec życia, dobrych ludzi i internetu. I to pisanie mam być (marnym bo marnym ale jednak jakimś) sposobem na jego spłacenie. O czym przypomniała mi pewna dobra osoba, bo ja oczywiście sam bym na to nie wpadł Smile To jak na razie tyle o mnie Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Wrz 09, 2007 21:24    Temat postu:

Powrót do góry
czarok
Fasolka
Fasolka

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 22:13    Temat postu: Re: Poloneza zacząć czas... Odpowiedz z cytatem

dzunior83 napisał:
Poloneza zacząć czas, czyli czas zacząć moją przygodę z tym forum Smile

Witam wszystkich bardzo serdecznie Smile

Mam 24 lata (kurcze ale jestem stary) i podobnie jak większość z obecnych na forum mam zeza. Postanowiłem napisać coś na tym forum bo mam cholerny dług wdzięczności do spłacenia wobec życia, dobrych ludzi i internetu. I to pisanie mam być (marnym bo marnym ale jednak jakimś) sposobem na jego spłacenie. O czym przypomniała mi pewna dobra osoba, bo ja oczywiście sam bym na to nie wpadł Smile To jak na razie tyle o mnie Smile

Pozdrawiam

Witaj, 24 lata hmmm...malutko (ale ja jestem pewnie dinozaurem wiekowym na tym forum - chociaż raczkującym na strabizmusie Razz) . Ale czytać mnie nauczyli dawno temu i tak się zadumałam nad Twoim postem ..... Dług do spłacenia.....I masz zeza....Pogubiłam się....Pogodziłeś się z faktem posiadania skrabiego, czy właśnie zacząłeś szukać "nowego życia"?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sasetka
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 03:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj serdecznie na forum! Smile
Opisz na Swój przypadek w "Nasze przypadki"(Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).A propos "dziada" Evil or Very Mad mam nadzieje,że od dziś zaczynasz go unicestwiać!,
pozdrawiam! Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Finki
Gość

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 05:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja wstawiłam post Marcina z ZEZiska tutaj ( "życie PO zezie") i ja go namówiłam, by zaczął pisać u nas. Marcin jest z "bytomskiej oazy" ( czyli z Ośrodka Zabiegów Dziennych w Bytomiu) i nadal chyba będzie tam gościem choć oczywiście będzie naciągany na wizytę w Zabrzu;)
Powrót do góry
sasetka
Administrator
Administrator

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to takie buty Very Happy ,nieząstopiona Fini! :*
Jak już pisałm-ten post jest piekny....! Smile
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 10, 2007 15:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: