Forum STRABISMUS Strona Główna STRABISMUS

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Edytka - witam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytka
Zaawansowany forumowicz
Zaawansowany forumowicz


Dołączył: 30 Sie 2007
Posty: 148
Skąd: minsk mazowiecki

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 09:29    Temat postu: Edytka - witam Odpowiedz z cytatem

Mam 23 latka tak na poczatek....Dla mnie to szmat czasu bo wlasnie tyle mam zeza - tak mi rodzice powiedzieli.....z czego to dziadostwo sie wzielo?Nie wiem - mama twierdzi ze sama miala ale potem tak do18 roku zycia jej ustapil....szkoda ze odemnie sie nie odczepil!!!!!! ale dobra wracajac do tematu mam zeza zbieznego lewego oka i niedowidzenie tegoz oka -podobno spore niedowidzenie - wiec pewnie domyslacie sie ze mam nadwzrocznosc prawego , suma sumarum chodze w okularach w tej chwili moja wada wynosi plus 4 w obu oczach - roznia sie tylko chyba cylindrami, ale i tak slabo widze np z parenastu metrow nie zobacze nr rejestracyjnego bo mi sie zlewa obraz , mam tez astygmatyzm -mozecie sie smiac ale ja jestem do nich przyzwyczajona dla mnie okulary to normalnie jak niewiem 3 reka????? ale do zeza sie nie przyzwyczaje !!!! jesli chodzi o operacje to nigdy nikt mi tego nie zaproponowal jak bylam w podstawowce to na wakacje wyjezdzalam za warszawe kolo puszczy kampinowskiej niepamietam dokladnie jak sie nazywa ta miescowosc do takiego osrodka i tam lekarze naprawde chcieli pomagac i dzieciom ze strabim i innym, napewno dzieki nim mi sie troche wada wzroku zmniejszyla bo pewnie bym miala teraz wieksza choc i tak plus 4 to duzo....pozatym lekarze w tej chwili twierdza ze w moim przypadku operacja zeza to tylko zabieg kosmetyczny i z tego co wyczytalam to tak jest....tak jak kazdy z was albo wiekszosc moge w pewien sposob go kontrolowac ale niezawsze nawet w okularkach choc staram sie!!!!!!! ale ludzie ja chce normalnie sciagac okulary i tez patrzec ludziom prosto w oczy
ja z okularami nawet tak naprawde sie nie roastaje nawet jak ostatnio bylam na urlopie to do wody w nich wchodzilam hehe.......bo u mnie zez jest zwiazany z wada wzroku.......i teraz nie wiem bo wyczytalam cos u was ze to niezbyt dobrze?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Wrz 01, 2007 09:29    Temat postu:

Powrót do góry
erni2000
Członek rodziny
Członek rodziny


Dołączył: 31 Gru 2006
Posty: 263
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla wielu ludzi i lekarzy operacja zeza w Twoim wieku, to zabieg kosmetyczny i jeśli wziąć pod uwagę jej efekt wizualny to faktycznie tak jest...ale my na forum wiemy, że to jest ogromny problem psychologiczny i nawet znamy pewną Panią doktor, która wie to samo, warto, naprawdę warto wybrać się do niej na wizytę, do Bytomia lub Zabrza Smile
_________________
"Ile jeszcze we mnie wiary, ile jeszcze we mnie samym sił, na nowe dni, ile szans..." Coma-Daleka droga do domu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Paź 02, 2007 11:54    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STRABISMUS Strona Główna -> Witamy się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

STRABISMUS  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group